Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

2. el cep telefonu alıyoruz

rza35

Katılımcı Üye
Thehunter call of the wild oyunu var bende psn den alınma. Ama internet bağlantısız oyunu açmıyor. Kırık ps'ler için bir yolunu bulup çalıştırılan sürümü var mı acaba? Kırılan sürüm değil bendeki ama kırılınca oynarız en azından eledekinide oynayamıyorum güncel sürüm olmadığı için. Zaten başıma ne geldiyse bu oyun yüzünden geldi. Oyuna kaptırdım kendimi sürekli güncelledim ben güncelledikten bir kaç hafta önce sürümler kırılmış yakın beni hunter :D

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Hocam haziranın en başında detroit sormuştum ben ve biri daha sormuş 2 haftaya eklerim demiştin halaa yok :cry: Senlik bir durum değil çıksa eklersin de neden çıkmıyor :unsure:
Cunku kırma ıslemı gerceklesme Dı hala oyuzden hocam oyuzden beklemedeyiz daha, sizde bekleyin

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Cunku kırma ıslemı gerceklesme Dı hala oyuzden hocam oyuzden beklemedeyiz daha, sizde bekleyin
Biliyorum hocam dedim ya senlik bir durum değil ama yinede bişeyler bekliyorum senden ya :LOL::LOL: senin paylaştığın The Last Of uS Remastered oyununu indirdim ondan beridir gözümde çok yukarılardasın :giggle: adamsın

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Biliyorum hocam dedim ya senlik bir durum değil ama yinede bişeyler bekliyorum senden ya :LOL::LOL: senin paylaştığın The Last Of uS Remastered oyununu indirdim ondan beridir gözümde çok yukarılardasın :giggle: adamsın
Tessekur ederim Rabbım dilerse burda olursam kırılcagı zaman yeni surum, yeni oyunları da eklıycem. Sadece sunu bil kırılmadı gı ıcın uploderler. Oyun yuklemıyor cunku kırılacak versiyon belli degil daha + kırılmadan oyun yuklensede oynamadıktan sonra hıcbır yararı olmaz.

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Tessekur ederim Rabbım dilerse burda olursam kırılcagı zaman yeni surum, yeni oyunları da eklıycem. Sadece sunu bil kırılmadı gı ıcın uploderler. Oyun yuklemıyor cunku kırılacak versiyon belli degil daha + kırılmadan oyun yuklensede oynamadıktan sonra hıcbır yararı olmaz.
Aynen hocam yoksa ben official oyunları çok buldum indirdim bazılarını sonra baktım official oyun yazıyor boşa rahat 200 gb harcamışımdır :ROFLMAO:

jack napier

Katılımcı Üye
pes 18 icin lisans yamasi mega olarak var torrent olarak varsa paylasirmisiniz simdiden tesekkurler

naber4242

Katılımcı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 270
Evet arkadaslar '' TORRENT '' üzeri ıstek oyunları olan herkes yazabılır bende vakıt buldukca ısteklerınızı yerıne getırmeye calışacagım .

daha cıkmamıs cıkacak oyunları ıstemeyın benden cunku pıyasaya yenı dusen oyunlar 1 hafta ıcınde Torrente düşüyor .

ve Torrent uzerı paylasmıs oldugum cogu oyunu test edmısımdır sadece sormanız yeterlı . test eddıklerımde kurduklarım arasında real olarak tv uzerınden resım cekerek sızlere delıl sunabılırım. . paylastıgım oyunlarda hata yok cogu arkadas daha kurmasını beceremıyor oyun bozuk cıktı gıbı yorumlar yapanlar var bunları dıkkate dahı almıyorum.

Ve hatalı sorunlu torrent dosyalarıda olabılır sonradan ındırmede hızda problemler olabılır bınde bır denk gelebılır bu tur durumlarda anlayıs gosterın bana. ve bende geregını yaparım

Ve kurdugum oynadıgım oyuna hatalı dıyecegıne. ben kurmasını beceremıyorum hata alıyorum demesı daha makul olur. cunku dıger ındırecek arkadasların önünü kapatmasına musade edmem lutfen bu tur sözlere ıtıbar etmeyın dırek bana ulasabılırsınız gonul rahatlıgıyla ındırın cunku kaynak cok saglam artı ordan ındıren kısılerde ındırıp kurup oynayan kısılerdır. .

Torrent uzerı paylasmıs oldugum oyunlar ınternetı dusuk olan arkadaslarım ıcın bırebır ıdeal ve sıkıntısız download saglar .

Oyun ve ısteklerınız ıcın elımden geldıkce herkese yardımcı olucam ...
Kardeş red dead redemption 2 bulubilirmisin

Alper2012

Katılımcı Üye
İyi akşamlar. LEGO Avengers 1 ve 2 oyunlarını bulabilir misin acaba? PS3 için var ama PS4 için bulamadım ben.

2. el cep telefonu alıyoruz