Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

2. el cep telefonu alıyoruz

alazankara

Katılımcı Üye
the evil withing 2 turkce yamaya uygun olan oyunu torrent olarak yuklebılırmısın hocam
tesekkurler

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
the evil withing 2 turkce yamaya uygun olan oyunu torrent olarak yuklebılırmısın hocam
tesekkurler
gecen bende baktım bulamadım malesef tek tek ındırmek gerekıyor. bende yamayı ındırdım deneyım dedım bendekı versıyonla uyusmadı . sen ordakı yama ıle beraber ordakı oyunuda bastan ındırmek zorunda kalıcaksın. tw2yı.

zagros

Katılımcı Üye
god of var 4 türkçe dil yada alt yazı bide call of duty serisinin türkçe dil yada alt yazı olanı var mı şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleme:

zagros

Katılımcı Üye
god of var 4 bide call of duty serisinin türkçe dil yada alt yazı olanı var mı şimdiden çok teşekkürler.

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
HERKESLE EN KISA ZAMANDA ILGILENICEMM SADACE BIRAZ DAHA BEKLEMEDE KALIN

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
VR OYUN BULAMADIM YARDIM REİS LUTFEN. TORRENT
VR OYUN 5.05 DESTEKLIYORMU DENEDINMI TEST EDDIN MI VR OYN VAR BENDE ISTERSEN EKLERIM AMA BEN DE VR GOZLUK VB OLMADIGI ICN BILGM YOK 5.05 DE NASIL KALDIRIR BILEMEM BOŞA KUREK SALLAMAK ISTEMIYORUM ACIKCASI :)

reıs

Katılımcı Üye
VR OYUN 5.05 DESTEKLIYORMU DENEDINMI TEST EDDIN MI VR OYN VAR BENDE ISTERSEN EKLERIM AMA BEN DE VR GOZLUK VB OLMADIGI ICN BILGM YOK 5.05 DE NASIL KALDIRIR BILEMEM BOŞA KUREK SALLAMAK ISTEMIYORUM ACIKCASI :)
sıkıntı olcagını sanmam sonuçta PKG oyunlar gözluk almayı düşünüyorum ondan sordum.

2. el cep telefonu alıyoruz