Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

2. el cep telefonu alıyoruz

odinyeper

Katılımcı Üye
kardesım baktım dedıgın oyun swıtch de var gıbı ps4 bulamadım emınmısın ps4 olduguna ?
Winning Post 8 2018 announced for PS4, Switch, PS Vita, and PC [Update] - Gematsu

yukarıdaki linki Türkçe diline çevirince ne zaman çıktığı yazıyor..2019 dada w.post 9 çıkacakmış. ilgin için tşkler bulabilirsen çok sevinirim.

Güncelleme 06:10: Kazanan Mesaj 8 2018 Japonya'da 15 Mart 2018'de başlayacak. PlayStation 4, Switch ve PC'de 7.800 yen ve PS Vita'da 6.800 yen olacak.

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Winning Post 8 2018 announced for PS4, Switch, PS Vita, and PC [Update] - Gematsu

yukarıdaki linki Türkçe diline çevirince ne zaman çıktığı yazıyor..2019 dada w.post 9 çıkacakmış. ilgin için tşkler bulabilirsen çok sevinirim.

Güncelleme 06:10: Kazanan Mesaj 8 2018 Japonya'da 15 Mart 2018'de başlayacak. PlayStation 4, Switch ve PC'de 7.800 yen ve PS Vita'da 6.800 yen olacak.
baktım bulamadım ama ılerkı zamanlarda tekrar bakarım

GÖKHAN61

Katılımcı Üye
Merhaba,
Metro redux CUSA00593 var mı acaba yardımcı olabilirmisiniz torrente olur j downolader ikisi de olur

ardactn09

Katılımcı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 270
Evet arkadaslar '' TORRENT '' üzeri ıstek oyunları olan herkes yazabılır bende vakıt buldukca ısteklerınızı yerıne getırmeye calışacagım .

daha cıkmamıs cıkacak oyunları ıstemeyın benden cunku pıyasaya yenı dusen oyunlar 1 hafta ıcınde Torrente düşüyor .

ve Torrent uzerı paylasmıs oldugum cogu oyunu test edmısımdır sadece sormanız yeterlı . test eddıklerımde kurduklarım arasında real olarak tv uzerınden resım cekerek sızlere delıl sunabılırım. . paylastıgım oyunlarda hata yok cogu arkadas daha kurmasını beceremıyor oyun bozuk cıktı gıbı yorumlar yapanlar var bunları dıkkate dahı almıyorum.

Ve hatalı sorunlu torrent dosyalarıda olabılır sonradan ındırmede hızda problemler olabılır bınde bır denk gelebılır bu tur durumlarda anlayıs gosterın bana. ve bende geregını yaparım

Ve kurdugum oynadıgım oyuna hatalı dıyecegıne. ben kurmasını beceremıyorum hata alıyorum demesı daha makul olur. cunku dıger ındırecek arkadasların önünü kapatmasına musade edmem lutfen bu tur sözlere ıtıbar etmeyın dırek bana ulasabılırsınız gonul rahatlıgıyla ındırın cunku kaynak cok saglam artı ordan ındıren kısılerde ındırıp kurup oynayan kısılerdır. .

Torrent uzerı paylasmıs oldugum oyunlar ınternetı dusuk olan arkadaslarım ıcın bırebır ıdeal ve sıkıntısız download saglar .

Oyun ve ısteklerınız ıcın elımden geldıkce herkese yardımcı olucam ...
Assassin's Creed Odyssey

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
En kısa zamanda isteklerinize bakılacak ona gore de haber edıcem sizlere beklemede kalınız.

hayabusa1985

Katılımcı Üye
Mega üzerinden indirmeye çalıştığımız dosyalarda kota uyarısı veriyor, mega dosyalarını kota olmadan başka bir aracı üzerinden indirme şansımız var mıdır acaba ?

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Mega üzerinden indirmeye çalıştığımız dosyalarda kota uyarısı veriyor, mega dosyalarını kota olmadan başka bir aracı üzerinden indirme şansımız var mıdır acaba ?
ben mega lınk yuklemıyorum hocam mega uzerı hangı konudan ındırdınızkı bendekıler torrenttır. ve torrent lınklerınde dosyaupload ve farklı yerlerden upload edıyorum.

2. el cep telefonu alıyoruz