Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

2. el cep telefonu alıyoruz

hayabusa1985

Katılımcı Üye
ben mega lınk yuklemıyorum hocam mega uzerı hangı konudan ındırdınızkı bendekıler torrenttır. ve torrent lınklerınde dosyaupload ve farklı yerlerden upload edıyorum.
Torrent olmayan pkg download kısmından attım listeye sanırım. Genel anlamda sormuştum bilginiz var mı diye. Çünkü torrent iyi hoş ama kesin inmeyebiliyor yarıda kalma durumları vs.

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Torrent olmayan pkg download kısmından attım listeye sanırım. Genel anlamda sormuştum bilginiz var mı diye. Çünkü torrent iyi hoş ama kesin inmeyebiliyor yarıda kalma durumları vs.
kesın ınmeyen varsa ben burdayım hocam. bugune kaadar ınmeyen olmadı bende ınmeyen varsa ben ınenı bulup degıstııryorum :) torentın skıntılı yanı bu ama artısı cok ıste oyuzden herzaman torent tercıh edıyorum. mega lınk yer sıkıntılı ole heryere uye olmayı seven bırı degılım bende belırlı kotadan sonra ındırmıyor sacmalık kendı caplarında ucretlendırecekler ya hersey para olmuşş.....

hayabusa1985

Katılımcı Üye
kesın ınmeyen varsa ben burdayım hocam. bugune kaadar ınmeyen olmadı bende ınmeyen varsa ben ınenı bulup degıstııryorum :) torentın skıntılı yanı bu ama artısı cok ıste oyuzden herzaman torent tercıh edıyorum. mega lınk yer sıkıntılı ole heryere uye olmayı seven bırı degılım bende belırlı kotadan sonra ındırmıyor sacmalık kendı caplarında ucretlendırecekler ya hersey para olmuşş.....
Eyvallah üstat belli zaten çok üzerine düşüyorsun konuların, defalarca güncel oyunları ısrarla soranlara bile kibarca ve hepsine mutlaka cevap veriyorsun. Mesela resident Evil origins oyununu sormuştum sizde bu bu linki paylaşmıştınız
PS4 PKG Torrent Oyun - PS4 Resident Evil Origins Koleksiyonu TORRENT İNDİR
Kaç defa farklı günlerde başlattım ama bir türlü başlamadı bile sıfır da kaldı bir kontrol etme şansınız var mıdır interneti aradım taradım hep tek oyunlu sürümü var. Bu paylaştığınız torrent dosyasını canlandırma şansınız varsa harika olur

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Eyvallah üstat belli zaten çok üzerine düşüyorsun konuların, defalarca güncel oyunları ısrarla soranlara bile kibarca ve hepsine mutlaka cevap veriyorsun. Mesela resident Evil origins oyununu sormuştum sizde bu bu linki paylaşmıştınız
Kaç defa farklı günlerde başlattım ama bir türlü başlamadı bile sıfır da kaldı bir kontrol etme şansınız var mıdır interneti aradım taradım hep tek oyunlu sürümü var. Bu paylaştığınız torrent dosyasını canlandırma şansınız varsa harika olur
musaıt anda bakıcam hocamm , yanı bır ıs yapyorsan dogru yapmak zorundasın ınanın ben ındırdıgım oyunları attım , ıste sonradan seed sorunu oluyor mutlakada bırıde seed sorunlarla ıle ılgılenmek zorunda kalıyor yoksa konular çöp olur . ben halldıcem en kısa zamanda yenısını ekledıgımde sıze habe edıcem

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
LINKI GUNCELLEDIM TEKRAR DENE HOCAM

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
[/QUOTE]

Hello Neighbor

SANIRIM OYUNUN ADI BU HEM OYUNUN ADINI EKSIK VERIYORSUNUZ HEMDE YUKSEK IHTIMALLE 5.50 VEYA 5.55 VERSIYON DESTEGI OLAN OYUNLARI SORUYOSUNUZ AMA ISTEKTE BULUNMUŞSUNUZ.

MESAJ ICERIGINIZ BIRAZ DAHA DIKKAT GOSTERIN ISTEYIŞ RICA TARZINIZ DUZELTTIN SADECE neighbor YAZMISSINIZ UZATMAK ISTEMIYORUM . KIMSE MECBUR DEGIL ROBOT DEGILIZ YANI KURALLARI OKUYUN LUTFEN.

PS4 PKG Torrent Oyun - PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

Jailbreak07

Katılımcı Üye
Kaneki Hocam Verdiğiniz Emekler İçin Çok Teşekkür Ediyorum ALLAH Yeni Yılda Size Sağlık Mutluluk Versinİndirdiğim Mortal Kombatta donma oluyor Güncellemesi var 1.04 oda kurulmuyor Cusa 03679 kodlu oyunun Güncellemesine size zahmet bakabilir misiniz 1.04 olur yada daha üst güncelleme şimdiden çok teşekkürler

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Kaneki Hocam Verdiğiniz Emekler İçin Çok Teşekkür Ediyorum ALLAH Yeni Yılda Size Sağlık Mutluluk Versinİndirdiğim Mortal Kombatta donma oluyor Güncellemesi var 1.04 oda kurulmuyor Cusa 03679 kodlu oyunun Güncellemesine size zahmet bakabilir misiniz 1.04 olur yada daha üst güncelleme şimdiden çok teşekkürler
Yarın bakarım hayırlı gunler dilerım tesekkurler hocam

thelepermessiah

Katılımcı Üye
Merhaba dostlar; doğru yerde miyim bilemiyorum ama bugün uzun zamandan beri Warhammer 40,000: Inquisitor Martyr oyununu arıyorum ama bir türlü ps4 için olanını bulamadım. Bulabilen varsa paylaşabilirse çok müteşekkir olacağım. Teşekkürler.

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Merhaba dostlar; doğru yerde miyim bilemiyorum ama bugün uzun zamandan beri Warhammer 40,000: Inquisitor Martyr oyununu arıyorum ama bir türlü ps4 için olanını bulamadım. Bulabilen varsa paylaşabilirse çok müteşekkir olacağım. Teşekkürler.
Umarim versiyon surumu uyumlu oyunlardan bahsediyor sundur 5.05 ustu oyun bulunmuyor, yarın ilgilenecem hayırlı gunler dilerım

2. el cep telefonu alıyoruz