Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 PKG Torrent Oyun PS4 ( TORRENT ÜZERİ İSTEK OYUNLAR )

2. el cep telefonu alıyoruz

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
rank
Bugun pc basında degılım tel uzerı yim mısafırler var bir ikı gun bekleyin hocam

thelepermessiah

Katılımcı Üye
rank
Bugun pc basında degılım tel uzerı yim mısafırler var bir ikı gun bekleyin hocam

üstad sadece bir sorum olacak çok kısa bir site buldum bazı dosyalar var ama patch mi komple oyun mu çözemedim warhmmer için 27,5 gb falan diyor. rica etsem bir kontrol eder misin tam anlayamadım. Bu linkte toplam 7 tane parça var - Bunları indirince oyunu indirmiş oluyor muyum acaba?

PS4 PKG Database

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
rank
Kaneki Hocam Verdiğiniz Emekler İçin Çok Teşekkür Ediyorum ALLAH Yeni Yılda Size Sağlık Mutluluk Versinİndirdiğim Mortal Kombatta donma oluyor Güncellemesi var 1.04 oda kurulmuyor Cusa 03679 kodlu oyunun Güncellemesine size zahmet bakabilir misiniz 1.04 olur yada daha üst güncelleme şimdiden çok teşekkürler
anladıgım kadarıyla donma oluyor ve sızde bundan dolayı farklı bır guncelleme dosyasımı ıstıyorsunuz bu surumun ? ..

var ama v1.04 torrent uzerı aynı kod olanı var

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
rank
aynn aynı hatayı 3 kez yaşadım 6 . bölüme kadar gidiyorum yada daha fazla oyuncan cıktıgımda kayıtlı veriler tekrar girdigimde bozuldugunu söylüyor
ONCELIKLE SUNU BELIRTIM SIZE BEN YAMASINI KURMADIM BIR BILGIM YOK EGER SORUN OLUYOR VE MAKINE SUREKLI RESET CEKIYORSA OYUNUN YAMASINI SILIN O SEKILDE DENEYIN BAKALIM YAMASIZ DA AYNI SORUN OLUCAKMI. , YAMAMI OYUNUN KENDISINDENMI IGCE BIR TEST ED.

flimm

Katılımcı Üye
rank
ONCELIKLE SUNU BELIRTIM SIZE BEN YAMASINI KURMADIM BIR BILGIM YOK EGER SORUN OLUYOR VE MAKINE SUREKLI RESET CEKIYORSA OYUNUN YAMASINI SILIN O SEKILDE DENEYIN BAKALIM YAMASIZ DA AYNI SORUN OLUCAKMI. , YAMAMI OYUNUN KENDISINDENMI IGCE BIR TEST ED.
tm dır teşekürler üstad

Türker

Katılımcı Üye
rank
öncelikle iyi akşamlar @KANEKİben Beyond Two Souls un CUSA00513 versiyonunu torrentte bulamadım sitede zippyshare part olarak var sadece sanırım sadece bu versiyonda tr dil desteği var.mümkünse yardımcı olabilir misin müsait bi vaktinde

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
rank
öncelikle iyi akşamlar @KANEKİben Beyond Two Souls un CUSA00513 versiyonunu torrentte bulamadım sitede zippyshare part olarak var sadece sanırım sadece bu versiyonda tr dil desteği var.mümkünse yardımcı olabilir misin müsait bi vaktinde
Hocam cok kez ıstenıldı benden baktım yok 512 hepsı.. bırtane gecen elıme dusmustu ama hıc ındırmıyordu bır arkadaş tavsıye ettı seed sorunlu ıdı.

2. el cep telefonu alıyoruz