Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 Türkçe Yama PS4 Türkçe Yama İstekleri(Bazı oyunlar için)

2. el cep telefonu alıyoruz

Jun Misugi

Katılımcı Üye
12 Şub 2020
39
8
Merhabalar
Dostlar ps4 için çok güzel altyazılar hazırlamışsınız elinize sağlık.
Ben Batman Arkham City,Late Shift,Shadow of War gibi oyunlar için Türkçe altyazı arıyorum.
Eğer varsa ya da bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar uğraşacak bilgilendirirse çok iyi olur.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,220
113
44
Antalya
Maalesef forumda gördüğüm kadarıyla TR yama çalışmaları devam etmemektedir.

Mevcut paylaşılanlar neyse o diyebilirim tabi hala linkleri aktif çalışıyorsa. Kolay gelsin.

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
322
28
Merhabalar
Ben Batman Arkham City,Late Shift,Shadow of War gibi oyunlar için Türkçe altyazı arıyorum.
Eğer varsa ya da bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar uğraşacak bilgilendirirse çok iyi olur.
Batman Arkham City Ps4 için port edilmedi. Ps3'ün varsa orada oynayabilirsin ama. Ps3'te Türkçe yaması mevcut çünkü.

Late Shift'e Türkçe yamaya gerek yok. Zaten oyun orijinal olarak Türkçe altyazı seçeneğine sahip.

Shadow of Mordor'un Türkçe yaması var ancak Shadow of War'ın yok. Bu oyunun yaması da Ps4'e port edilmedi.

• Beğen
Tepkiler: Uso

Jun Misugi

Katılımcı Üye
12 Şub 2020
39
8
Türkçe Yama projelerinin devam etmemesi üzücü.Umarım devam eder.
Ps3'te var oradan oynarız Arkham City'i.Late Shift için var mı link kardeşim?

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,220
113
44
Antalya
Türkçe Yama projelerinin devam etmemesi üzücü.Umarım devam eder.
Ps3'te var oradan oynarız Arkham City'i.Late Shift için var mı link kardeşim?
Zippyshare - Late Shift

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Birkaç mesaj aşağıda update dosyası da paylaştım Türkçe dil için onu da yüklemelisiniz.

Son düzenleme:

akbabacemal

Katılımcı Üye
5 Kas 2019
24
3
Merhabalar
shadow of war ın ps4 için türkçeyaması var hemde baya kaliteli internet de araştırırsan bulursun kanka

Jun Misugi

Katılımcı Üye
12 Şub 2020
39
8
Late shift için İngilizce-Fransızca-İtalyanca dili var Türkçe'yi göremedim maalesef.
Shadow of war için araştıracağım kardeşim sağol

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,220
113
44
Antalya
shadow of war ın ps4 için türkçeyaması var hemde baya kaliteli internet de araştırırsan bulursun kanka
Late shift için İngilizce-Fransızca-İtalyanca dili var Türkçe'yi göremedim maalesef.
Shadow of war için araştıracağım kardeşim sağol
@akbabacemal M.E. Shadow of Mordor var ama M.E. Shadow of War daha PC için bile çeviriliyor ve % 60 larda yazıyor belki 2021 e çıkar falan deniyor.
Üstelik PS4 için olup olmayacağı belli değil.
Var demişsiniz ama hazırda dediğiniz bu oyunun yamasının olduğuna emin misiniz yoksa oyunları mı karıştırıyorsunuz ???

@Jun Misugi aşağıdaki oyunun 1.03 update dosyasını yüklersen TR altyazı gelecektir. Dene haber ver bakalım.
Bendeki 1.03 versiyon ve deneyip baktım Türkçe dil var.

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Jun Misugi

Katılımcı Üye
12 Şub 2020
39
8
Shadow of Mordor altyazısnı zaten indirmiştim Scofield sağolsun:)
Sen böyle yazınca aklıma takıldı:Güncellemeyle mi altyazı geliyor.?
Verdiğin linkteki dosyayı indirip deneyeceğim sonucu yazarım teşekkürler

2. el cep telefonu alıyoruz