Rehber PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0]

2. el cep telefonu alıyoruz

EmreCan5824

Katılımcı Üye
ben yaptım yine aynı hatayı alıyorum cevaplarsanız sevinirim

kekocan91

Katılımcı Üye
NOT: Rehber içeriği ve anlatımı tamamen bana ait olup, işlemler test edilerek dosya ve bilgi paylaşımı yapılmıştır.Başka siteler de veya forumlar da, kaynak ve paylaşan kişi olarak adımı yazmak suretiyle paylaşılabilir.

Emek verdiğim şeyi çalanlara HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!

Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim bu hatayı alanların sayısı bir hayli artmaya başladı.Bende bununla ilgili rehber yapmaya karar verdim.Konuya geçmeden önce bu hatanın neyden kaynaklandığını açıklamak istiyorum.İndirdiğiniz oyun ve türkçe yama dosyalarındaki CUSA kodu aynı olsa bile hatayı alabilirsiniz nedeni ise, paketleme imzalarının farklı olması bu yüzden sizdeki oyuna göre yeniden düzenlemeniz gerekiyor.Hadi başlayalım :)

Dipnot: Türkçe yamayı kurmadan önce, ps4 üzerinde kurulu olan oyunu silip yeniden kurun ve sıralama bu şekilde olmalı; Önce oyunu, sonra türkçe yama dosyalarını kurun. Bunun haricinde hiçbir şey kurmayın! CUSA kodunu öğrenmek için buraya tıklayın.

1- Öncelikle buradaki programı indirip masaüstüne çıkartın.

[Gizli içerik]

2- Duxa's PS4 patch repackager 7.2.18.exe programını çalıştırıp alttaki resimleri takip edin.

[Gizli içerik][Gizli içerik]
[Gizli içerik]
3- Kayıt yerini seçtikten sonra işlem başlayacaktır, ve işlem süresi oyunun boyutuna ve pc sistemine göre farklılık gösterecektir.

4- İşlem başarılı bir şekilde bittikten sonra, alttaki resimdeki gibi DONE yazısını göreceksiniz.

5- Türkçe yamayı kayıt ettiğiniz yere gidin, orada Duxas_Repackager_Output adında bir klasör oluştuğunu ve içinde de oyununuzla uyumlu hale gelmiş türkçe yama dosyasını göreceksiniz.Artık herşey hazır DEBUG SETTINGS üzerinden kurulumu yapabilirsiniz :)

Herkese iyi forumlar dilerim. (y)
Teşekkürler üstad

canbysl

Katılımcı Üye
Sonunda bu güne deneme fırsatı buluyorum herhalde adımları uyguladıktan sonra zor olmasa gerek paylaşım ve emekleriniz için çok teşekkürler.

2. el cep telefonu alıyoruz