Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 Türkçe Yamalar İle İlgili Duyuru !

2. el cep telefonu alıyoruz

Bu konuda haklı olduğumu düşünüyor musunuz?


  • Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Scofield

Administrator
Administrator
6 Kas 2017
2,042
113
Merhaba arkadaşlar, Ben Scofield.

Öncelikle, aylardan beri ps4 türkçe yama çalışmalarında beni sabırla bekleyen en ufak kötü yorum yapmayan herkese teşekkür etmek istiyorum.Biliyorsunuz ki herkesin kendine has bir yaşamı var, ve bunu sürdürmesi gerekiyor.Forum işi yorucu olmakla beraber, severek yaptığım birşey aynı zamanda, o yüzden aktif olamıyorsam sanmayın forumu bıraktığımı ben hep buradayım. :)

Gelelim türkçe yamalar konusuna, arkadaşlar vakit buldukça çalışmalara arka planda devam etmekteyim.Aylardan beri çalışma konularındaki türkçe yamaları paylaşamadım nedeni ise türkçe yamaların oyundan bağımsız olarak kurulmasını sağlayacak patch olarak hazırlamamdı.Emek harcağım bir çok kez, deneme yanılma yöntemi yaparak bu yola ulaştığım birşeyin başkaları tarafından kullanılmasını kaldırmam mümkün değildi.Artık bir yerde sizlere karşı mahcup olmaya başladığımı hissettim.Kurunun yanında yaşta yanmasın diyerek bu günden itibaren hazırladığım türkçe yamaları paylaşmaya karar verdim.Benim hazırladığım yamaları kullanacak ve kendi adını yazacak kadar şeref yoksunu bir insan, çıkmaz karşıma inşallah diyerek başlıyoruz hayırlısıyla.

Çalışma konularındaki türkçe yamaları upload edip sonrasında gelecek olan türkçe yamaların konularını açacağım.Anlayışınız ve sabrınız için tekrar teşekkür eder,herkese iyi forumlar dilerim. :)
 

kahwecix

Katılımcı Üye
23 Şub 2018
263
93
Hayırlı olsun @Scofield senin primal yaması ve pes 17 yamanı ilk kullanan kullanıcılardan biri olarak hem tesekkur eder hemde almıs oldugun bu son kararın bence de dogru karar oldugunu belirtmek isterim. Piyasa da bu işi belli cıkarlar menfaatler gozeterek yapan (yaptıgını iddia eden) malum insanlar olmasına karsın sen bu işi beklentisiz yapıyorsun. Kiii onlar turkce yamaları oyunun icine gömüyorlar ve onlarca gb veri download etmek zorunda kalıyorken senin yamaların 200 mb civarında hem kurulumu hem depolaması cok daha kolay.... Netice olarak tüm forum adına kutlar ve tesekkur ederim.
 

Scofield

Administrator
Administrator
6 Kas 2017
2,042
113
Mesajları ve oyları ile bana inanan ve destekleyen herkese teşekkür ederim.Açtığım türkçe yama çalışmalarını en kısa sürede bitirip sizlerle paylaşacağım.Arka planda yürüttüğüm çalışmalarda var, test etmeden emin olmadan konuları açmayı doğru bulmuyorum.

Çalışmalar bitene kadar sabırla beklemeye devam edin.İyi forumlar.
 

MALİK

Katılımcı Üye
4 Mar 2018
158
28
Tükçe Yama=Scofield
Eline,emeğine, yorulan gözlerine sağlık :) Bilen biliyor zaten alemde tek olduğu. (Türkçe yamaların içinde misal karakterlerin konuşmaları arasında kendi ismini ara ara ekleyebilirsin. Mesela ordaki karakterlerden birinin ismi Scofield olsun? Bence emek hırsızları bunu düşünemez ve senin hazırladığını, sana ait olduğunu herkes anlar diye düşünüyorum) Çalışmalarının devamı dileğiyle. Kolaylıklar dilerim.
 

turbo06

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
53
8
Eline emeğine sağlık şimdikten. Allah kolaylık versin sabırsızlıkla bekliyoruz çalışmalarını.
 

Jun Misugi

Katılımcı Üye
12 Şub 2020
39
8
Shadow of Mordor'un Türkçe yamasını indirmiştim gayet güzeldi bir iki yerde yazılar ingilizceydi ama olur o kadar
eline sağlık paylaşımlarını bekliyoruz
 

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
322
28
harikasın dost sabırsızlıkla bekliyoruz
Mesaj tarihine bakmadınız sanırım. 10 Nisan 2018'de yazılmış gönderi. Eski bir paylaşım yani ve o tarihten sonra birçok paylaşım yapıldı zaten. Günümüzde Türkçe yama çıkacağından değil yani... Yine de teşekkürler tabii ki de.
 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst