Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yamalar İle İlgili Duyuru !

Bu konuda haklı olduğumu düşünüyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Öne çıkan konu #1
Merhaba arkadaşlar, Ben Scofield.

Öncelikle, aylardan beri ps4 türkçe yama çalışmalarında beni sabırla bekleyen en ufak kötü yorum yapmayan herkese teşekkür etmek istiyorum.Biliyorsunuz ki herkesin kendine has bir yaşamı var, ve bunu sürdürmesi gerekiyor.Forum işi yorucu olmakla beraber, severek yaptığım birşey aynı zamanda, o yüzden aktif olamıyorsam sanmayın forumu bıraktığımı ben hep buradayım. :)

Gelelim türkçe yamalar konusuna, arkadaşlar vakit buldukça çalışmalara arka planda devam etmekteyim.Aylardan beri çalışma konularındaki türkçe yamaları paylaşamadım nedeni ise türkçe yamaların oyundan bağımsız olarak kurulmasını sağlayacak patch olarak hazırlamamdı.Emek harcağım bir çok kez, deneme yanılma yöntemi yaparak bu yola ulaştığım birşeyin başkaları tarafından kullanılmasını kaldırmam mümkün değildi.Artık bir yerde sizlere karşı mahcup olmaya başladığımı hissettim.Kurunun yanında yaşta yanmasın diyerek bu günden itibaren hazırladığım türkçe yamaları paylaşmaya karar verdim.Benim hazırladığım yamaları kullanacak ve kendi adını yazacak kadar şeref yoksunu bir insan, çıkmaz karşıma inşallah diyerek başlıyoruz hayırlısıyla.

Çalışma konularındaki türkçe yamaları upload edip sonrasında gelecek olan türkçe yamaların konularını açacağım.Anlayışınız ve sabrınız için tekrar teşekkür eder,herkese iyi forumlar dilerim. :)

kahwecix

Katılımcı Üye
Hayırlı olsun @Scofield senin primal yaması ve pes 17 yamanı ilk kullanan kullanıcılardan biri olarak hem tesekkur eder hemde almıs oldugun bu son kararın bence de dogru karar oldugunu belirtmek isterim. Piyasa da bu işi belli cıkarlar menfaatler gozeterek yapan (yaptıgını iddia eden) malum insanlar olmasına karsın sen bu işi beklentisiz yapıyorsun. Kiii onlar turkce yamaları oyunun icine gömüyorlar ve onlarca gb veri download etmek zorunda kalıyorken senin yamaların 200 mb civarında hem kurulumu hem depolaması cok daha kolay.... Netice olarak tüm forum adına kutlar ve tesekkur ederim.

crypto07

Katılımcı Üye
adamsın...işini hakkıyla yapan kim olursa ne iş yaparsa yapsın saygıyı hak eder ..

Emre

Katılımcı Üye
Sözlerinde haklısın hayırlısı olsun.Emeklerin için teşekkürler.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Mesajları ve oyları ile bana inanan ve destekleyen herkese teşekkür ederim.Açtığım türkçe yama çalışmalarını en kısa sürede bitirip sizlerle paylaşacağım.Arka planda yürüttüğüm çalışmalarda var, test etmeden emin olmadan konuları açmayı doğru bulmuyorum.

Çalışmalar bitene kadar sabırla beklemeye devam edin.İyi forumlar.

MALİK

Katılımcı Üye
Tükçe Yama=Scofield
Eline,emeğine, yorulan gözlerine sağlık :) Bilen biliyor zaten alemde tek olduğu. (Türkçe yamaların içinde misal karakterlerin konuşmaları arasında kendi ismini ara ara ekleyebilirsin. Mesela ordaki karakterlerden birinin ismi Scofield olsun? Bence emek hırsızları bunu düşünemez ve senin hazırladığını, sana ait olduğunu herkes anlar diye düşünüyorum) Çalışmalarının devamı dileğiyle. Kolaylıklar dilerim.