Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

2. EL ÜRÜN PS4 VR V2

2. el cep telefonu alıyoruz

bjkemal31

Katılımcı Üye
28 May 2018
46
8
Ps4 VR V2 en fazla 5 kez kullanılmıştır. Kamera dahil tüm aksesuarları tamdır 5.05 kırık makinalarda da kullanılabilir.

FİYAT: 1800tl inanın az yazdım fiyatı pazarlık yoktur takas değerlendirilir. İstanbul içi elden teslim

2504

2505

2506

2507

maciras

Katılımcı Üye
26 Mar 2019
415
43
Öncelikle hayırlı satışlar.

VR hiç kullanma fırsatına erişemediğim ancak her zaman çok merak ettiğim bir teknolojik ürün olmuştur. Kullanıcı yorumlarından okuduğum kadarıyla ağırlık ve kablo konusunda biraz sıkıntıları var. Onları da aştıktan sonra V3 veya V4 ile birlikte eminim çok daha iyi yerlere gelecektir. Fiyat iyi ya da kötü bir şey diyemem. Ancak daha uygun olsaydı yine de almak isterdim tabii :)

Tekrar hayırlı işler dilerim.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,943
113
44
Antalya
Öncelikle hayırlı satışlar.

VR hiç kullanma fırsatına erişemediğim ancak her zaman çok merak ettiğim bir teknolojik ürün olmuştur. Kullanıcı yorumlarından okuduğum kadarıyla ağırlık ve kablo konusunda biraz sıkıntıları var. Onları da aştıktan sonra V3 veya V4 ile birlikte eminim çok daha iyi yerlere gelecektir. Fiyat iyi ya da kötü bir şey diyemem. Ancak daha uygun olsaydı yine de almak isterdim tabii :)

Tekrar hayırlı işler dilerim.
Bende de v1 ve v2 ikisi de var yani tecrübe ettim. Pek bir farkları yok sayılır yani v2 de bağlı kablolar bir nebze daha yumuşak ve ince kablodan yapılmış hareket sırasında daha az rahatsız ediyor o kadar tabi v1 den daha konforlu oluyor. Kafalık VR kısmında ise ağırlıklarda pek bir fark yok gibi yani ben hissetmedim ve evet etrafında kablolar ve kafada bu ağır yapı ile oyun oynamak zor oluyor.

Dediğin gibi seneye PSVR-2 de kablosuz sistem, daha hafif ve daha yüksek çözünürlük gelecektir diye umut ediyorum.

Değerlendirmem gerekirse Sanal Gerçeklik değişik bir his yani ilgili oyuna derinlik/boşluk katıyor ve daha eğlenceli bir hal alıyor ama eksi tarafları da var tabi. İlk olarak oyunların çözünürlüğü düşük ve basit tarzda oyunlar oluyor ve bir iki saatten fazla oynamak pek mümkün değil çünkü baş dönmesi, kişiye göre kusma hissiyatı yada denge sağlayamama gibi problemler yaşanabiliyor yani herkese uygun bir şey değil ama güzel eğlenceli bir şey. Kendim gibi orta yaş üstüne tavsiye etmem hele yüksek tansiyon ve şekeri var ise hiç denemesin bile diyebilirim.

Bunun haricinde arkadaşa da iyi satışlar dilerim. Fiyat iyi. Hayırlısı olsun.

2. el cep telefonu alıyoruz