Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 YENİ HİLE ( TRAİNER ) PROGRAMI 136 OYUN

2. el cep telefonu alıyoruz

@potemps4

Katılımcı Üye
PS4Reaper Multitrainer PS4 Community Cheat Loader by Shiningami.jpg

LİNK:
PS4Reaper MultiTrainerr Beta.zip

Çok kolay kullanımı var ps4 ip adresini programa yazın ps4 te hen i ardından payload loader a yapın ardından programdaki inject payload yapın
ps4 le baglanınca İD VE VERSİYONLA uyumlu oyunu seçin açılan sayfada istediğin hileleri aktif et bu kadar PS4Reaper Multitrainer PS4 Community Cheat Loader by Shiningami.jpg

Son düzenleme:

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 752

LİNK:
https://ucec1e98c1833e347ab7875d104...fDWOPcmLCBH-36sK0WwPSvfwxpuPnkmEMnQ/file?dl=1

Çok kolay kullanımı var ps4 ip adresini programa yazın ps4 te hen i ardından payload loader a yapın ardından programdaki inject payload yapın
ps4 le baglanınca İD VE VERSİYONLA uyumlu oyunu seçin açılan sayfada istediğin hileleri aktif et bu kadar Ekli dosyayı görüntüle 752

Ekli dosyayı görüntüle 752
pekı programı kapatınca makıneyı kapatınca hılelerde otomatık gıdıyor demı her defasında programı acmakmı gerek onceden aktıv eddıgımız oyunlar ıcın hocam.

@potemps4

Katılımcı Üye
Tekrar malesef aynı işlemleri yapıyoruz kalıcı degil ama tylermod un traineri çok geniş oyunlar fazla ama baglantıda sorun yaşanıyo oyunda donmalar filan yapıyodu bunda misal god of war oynadım yağ gibi akıyo hiç takılma olmadı zamanla oyun sayısıda artar

KANEKİ

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
Tekrar malesef aynı işlemleri yapıyoruz kalıcı degil ama tylermod un traineri çok geniş oyunlar fazla ama baglantıda sorun yaşanıyo oyunda donmalar filan yapıyodu bunda misal god of war oynadım yağ gibi akıyo hiç takılma olmadı zamanla oyun sayısıda artar
ındırdım musaıt bı zamanda test edıcem zaten bı dört dörtluk bırsey cıkarmazlar hepsınde bı kusur .acıklaman ıcın tesekkur ederım hocam

@potemps4

Katılımcı Üye
ındırdım musaıt bı zamanda test edıcem zaten bı dört dörtluk bırsey cıkarmazlar hepsınde bı kusur .acıklaman ıcın tesekkur ederım hocam
aynen öyle ps4 te stabil olan tek bir uygulama yok zaten ps3 teki o kafalar lazım multiman webman gibi artemis gibi hile programı ve tabiki movien tv video izleme

erkangunes

Katılımcı Üye
hedef makina red edildi diyor hen mira açtım halde olmuyor bir türlü diğer programda da aynı oluyodu

erkangunes

Katılımcı Üye
bir türlü yapamıyorum ps4 ün ip adresini giriyom hedef makine red edildi diyor video daki adresi girip deneyim dedim oda olmadı

erkangunes

Katılımcı Üye
ps4oyun.com/ps4/esploits/5.05/Mira+HEN/index.html bu yöntemle kırıyom sonra payload loader yapıyom programa ps4 un ip adresini giriyom enject payload basınca o hatayı alıyorum

2. el cep telefonu alıyoruz