Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Duyuru Ps4 Yeni Jailbreak (Kırık) Sürümü Ne Zaman Çıkacak ?

2. el cep telefonu alıyoruz

TÜRKLERPRODUR

Katılımcı Üye
5 Tem 2018
31
8
Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.
Çok uzatmadan konuya gireceğim.
Uzun zamandır bir çoğumuz jailbreak 5.05 sürümünü kullanmaktayız ve memnunduk fakat yeni oyunlar yani God Of War 4'ten sonra üst sürümlere çıkmaya başladı.
Bu durum bütün playstation jailbreak kullanan oyuncuları üzdü.
Çoğu oyuncu orjinale dönüştürmeyi yada 5.05 sürümü nadir bulunduğu ve diğer playstationlara göre daha pahalı olduğu için satıp yeni bir playstation alıp yanına oyun almayı düşündüler.
Benim sorum ise yeni sürümler ve oyunların ne zaman geleceği cevaplarınızı bekliyorum.2049

ylmzc93

Katılımcı Üye
1 Ağu 2018
35
8
Cevaplanacak bir konu olduğunu düşünmüyorum. Zaten bu konu ile ilgili bir konu var daha doğrusu konu denirse birçok saçma sapan mesajlar orada dönüyor. Konu açmanıza gerek yoktu ki yanlış yere açmışsınız büyük ihtimal ya çöpe ya da taşınacak konunuz. Yine de cevap vereyim yeni bir sürümün kırılması uzak bir ihtimal görünüyor. Oyunları büyük ihtimal 5.05'e uyarlayacak yani üst sürümdekiler daha çok bekleyecek.

2. el cep telefonu alıyoruz