Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS5 YENİ JOYSTİCK

2. el cep telefonu alıyoruz

cleyderman

Katılımcı Üye
1 May 2017
80
53
bu yıl çıkacak olan ps5 kolu tanıtıldı..ps5 ssd kartı ve 8 k olacağı kesinleşti.ultra hd ses olmasıda kesin gelin kolu tanıyalım.

Ekli dosyalar

• 215.1 KB Görüntüleme: 36
  • 236.5 KB Görüntüleme: 30
  • 124.3 KB Görüntüleme: 30
  • 148.7 KB Görüntüleme: 30
  • 209.7 KB Görüntüleme: 29
  • 149.8 KB Görüntüleme: 28
  • 171.5 KB Görüntüleme: 28
  • 184.2 KB Görüntüleme: 27
  • 145 KB Görüntüleme: 27
  • 188.5 KB Görüntüleme: 27

serdals

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
15
3
Sahte habr sony'nin böyle bir videosu yok. Yapan kişi zaten prototip diye videoyu paylaştı. Ps5 kolu tahmini olarak yapılan videosu eksik yanlış haber paylaşmayalım lütfen.

cleyderman

Katılımcı Üye
1 May 2017
80
53
ps5 bu yıl 12 -13 haziran e3 fuarında tanıtımı yapılcaktı ceo ve basın sözcüsü belki dağa önce çıkarabiliriz hatta e3 fuarını yarrlı bulmadıklarını dile getirdi. playstation işiyle 20 yıldır uğraşıyoruz .1995 ilk konsolumuzu aldık .hangi oyun hangi konsol ne zaman çıkar bilgimiz tecrübemiz var ayrıca türkiyede ilk oyun klonlama ve convert etme işini acemide olsa ben tanıttım yaklaşık 1 milyon kişi ordan okudu sonar birileri bunu kıskanıp banladı. sebep ozaman için 500.000 izlenmesi idi.sony firması tanıtımını resmi yapar fakat sızan görüntü ve bilgiler paylaşıyoruz. ssd olması 8k olması ultra hd ses olması kesinleşti artık bunu sağır sultan bile biliyor.ben birileri gibi pes 2013 oyunun yamasını 100 ile 150 tl satıp sonra benim yamamı çaldılar hakkımı hella etmiyorum demiyorum çünkü onlarda pes 2013 oyunun telif haklarını değiştiriyor yani çalıyor.uzun lafın kısası bedava oyun verdim yama verdim bedava hep taşlandım .forumların amacı paylaşmaktır. bilmediklerimizi öğrenmektir veya geliştirmektir.site sahibini eski sitesinden tanıyorum isim olarak serbülent sanırım. dağa birçok dosya ve bilgi var paylaşmıyorum çünkü taşlanmkatan bıktım....

2. el cep telefonu alıyoruz