Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PSP Çizgi Roman Okuyucu - PSP Comic Reader

2. el cep telefonu alıyoruz

nostaljiman

Katılımcı Üye
5 Ara 2018
18
13
Arkadaşlar,

Bu program ile PSP'nizde CBR uzantılı çizgi romanlarınızı görüntüleyip okuyabilirsiniz. Marvel ve DC hastası bir çizgiroman sever olarak benim en sevdiğim PSP uygulamalarından birisidir.

Kullanımı:
Rardan çıkan klasörlerin ikisini de PSP slim hafıza kartı anadizinine kopyalayınız. İnternetten ayrıca bulduğunuz CBR uzantılı çizgi romanlarınızı anadizine kopyaladığınız COMICS klasörüne kopyalayarak okuyabilirsiniz. Ben sürpriz olarak Thanos ağırlıklı 14 Marvel çizgi romanı koydum içine. Thanosu seviyorsanız bu setten hoşlanacaksınız.

Link:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Password: newgamex

canernehir1

Katılımcı Üye
27 May 2019
21
3
Arkadaşlar,

Bu program ile PSP'nizde CBR uzantılı çizgi romanlarınızı görüntüleyip okuyabilirsiniz. Marvel ve DC hastası bir çizgiroman sever olarak benim en sevdiğim PSP uygulamalarından birisidir.

Kullanımı:
Rardan çıkan klasörlerin ikisini de PSP slim hafıza kartı anadizinine kopyalayınız. İnternetten ayrıca bulduğunuz CBR uzantılı çizgi romanlarınızı anadizine kopyaladığınız COMICS klasörüne kopyalayarak okuyabilirsiniz. Ben sürpriz olarak Thanos ağırlıklı 14 Marvel çizgi romanı koydum içine. Thanosu seviyorsanız bu setten hoşlanacaksınız.

Link:
[Gizli içerik]
caner

Yiğit Altunkaynak

Katılımcı Üye
18 Haz 2020
1
1
Arkadaşlar,

Kullanımı:

Link:
[Gizli içerik]

2. el cep telefonu alıyoruz