Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Türkçe Yama Resident Evil 5 NS Türkçe Yama

2. el cep telefonu alıyoruz

emre_007

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
178
93
38
ANKARA
Tüm Yamalar kaldırılmıştır. Çevirmen Arkadaşlar yamaların çalındığını iddia ettiği için tüm yamaları kaldırdım. Artık yama işi yapmıyorum. Zaten ben yamaların kime ait olduğunu söylüyorum. Bilmediğime de çevirmen arkadaş kimse onu atıfta bulunuyorum. Ben port işlemi yaptığımı eksik varsa onları çevirdiğimi ve tamamlamam gerekenleri tamamladığımı söyledim. Ben hırsız fln değilim. Çokta umurumda olan bir şey değil ben sadece herkese nintendo switchte türkçe oyun oynama imkanı sunmak istedim. Ama karalama kampanyası başladığı için bırakıyorum. Tabiki port işlemi yapılırken karşılaşılan zorluklar var. Onda da çok emek harcanıyor. Basit zannedenler buyursun kendileri yapsınlar. Onu yapan bilir. İsmimi kullanmam normal. Çünkü benim de emeğim var onda. Bundan benim hiç bir çıkarım olmadığını kaç defa söyledim. Ama meyve veren taş her zaman taşlanır.
 
Son düzenleme:

Krocn

Katılımcı Üye
4 Tem 2018
125
18
Ekli dosyayı görüntüle 2096
Ekli dosyayı görüntüle 2097
Ekli dosyayı görüntüle 2098
Ekli dosyayı görüntüle 2099
Ekli dosyayı görüntüle 2100


Evet arkadaşlar bir zoru daha başardık. Ana Oyun Oyun Çeviriye aittir. Geri kalan kitaplar, notlar, kayıtlar gibi eksik olan kısımlar benim tarafımdan çevrildi. Gold Edition eksik dlc kısımları çevrilmiş oldu. Onların Çevirisi Emre KIRABAKAN (emre_007) aittir. Destek vermek isteyen arkadaşlar imza bölümündeki iban no ile bana bir çay veya kahve ısmarlayabilir. Yama masraflarına destekte bulunabilir. Herkese hayırlı oyunlar...


[Gizli içerik]
tesekkürler
 

uosunar

Katılımcı Üye
9 Ağu 2019
33
6
siz de olmasanız oyun oynadığımızda türk olduğumuzu unutacağız.teşekkürler
 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst