PS4 Türkçe Yama Resident Evil 5 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, RE 5 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Oyun Çeviri ve Azad Akbaloğlu'nun ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama çalışmalarında kendilerine başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

Param.sfo dosyasındaki sorunu çözmemde yardımcı olan @Scofield arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum.

NOT

Ana Oyun dışında, Desperate Escape ve Lost in Nightmares dlc'lerini de türkçe altyazılı olarak oynayabileceksiniz. Bütün textleri port ettim. Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden iyi oyunlar diliyorum :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ

OYUN ÇEVİRİ EKİBİ
TEKNOFORZA ÇEVİRİ EKİBİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

cuneyt74

Katılımcı Üye
beklenen yama geldi sonunda eline sağlık şimdiden teşekkürler :)

arifack

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, RE 5 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Oyun Çeviri ve Azad Akbaloğlu'nun ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama çalışmalarında kendilerine başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

Param.sfo dosyasındaki sorunu çözmemde yardımcı olan @Scofield arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum.

NOT

Ana Oyun dışında, Desperate Escape ve Lost in Nightmares dlc'lerini de türkçe altyazılı olarak oynayabileceksiniz. Bütün textleri port ettim. Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım, inidrebilirsiniz. Herkese şimdiden iyi oyunlar diliyorum :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ

OYUN ÇEVİRİ EKİBİ
TEKNOFORZA ÇEVİRİ EKİBİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU
tşk

arifack

Katılımcı Üye

NOT

Ana Oyun dışında, Desperate Escape ve Lost in Nightmares dlc'lerini de türkçe altyazılı olarak oynayabileceksiniz. Bütün textleri port ettim. Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım, inidrebilirsiniz. Herkese şimdiden iyi oyunlar diliyorum :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ

OYUN ÇEVİRİ EKİBİ
TEKNOFORZA ÇEVİRİ EKİBİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU
tşk

Giyotin

Katılımcı Üye
Kardeşim geriye bir tek bu kalmıştı çok teşekkürler. Sayende tüm seri türkçe oldu, krşke res 4 hd de türkçe olsaydı ps2 versiyonu yerine ama sorun değil emeği geçen herkesin ellerine sağlık

cuneyt74

Katılımcı Üye
arkadaşlar indirme linkini bende göremedim ?

çağ

Katılımcı Üye
Upload ediliyor :)

çağ

Katılımcı Üye
Kardeşim geriye bir tek bu kalmıştı çok teşekkürler. Sayende tüm seri türkçe oldu, krşke res 4 hd de türkçe olsaydı ps2 versiyonu yerine ama sorun değil emeği geçen herkesin ellerine sağlık
Rica ederim :) RE Revelations 2, RE Zero, RE HD Remaster, RE 6, RE 4 PS2 (PS4) ve Son olarak RE 5 yamasını port ettim. RE 4 HD PS4 yamasını @Scofield yapıyordu. Baya uğraştırıcı bir dosya yapısına sahip. Allah ona kolaylık versin. :)

Linki en geç akşama doğru eklemiş olurum. Takipte kalın :)

2. el cep telefonu alıyoruz