PS4 Türkçe Yama Resident Evil 6 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye
ne kadar yama varsa araklayıp eklemiş sitesine siz yayınlıyorsunuz ardından bu ekliyor buna iyi bir ders vermek lazım hocam

v2 çıkaracakmış birde herşeyi yalan bu dilencinin 5-tl toplaya toplaya zengin olmayı hedefliyor herhalde
Bütün yamaları almış, eklemeye devam edecek. Daha önce admin olduğu siteye sahte nick alarak giriş yaptı ve yamaları aldı. Sonuç? Dedektöre yakalandı. Bu rezil herifle uğraşmanın bir anlamı yok artık. O kadar rezil ettik, yerin dibine soktuk. Yine utanmadı. Siz de sıkmayın canınızı. 5 tl verin, çay içsin garibim. Allah'a havale ediyorum onu.

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Allah korkusu olmayan, helal haram nedir bilmeyen, emek hırsızlığı yapan birinden ne beklenir ki, INSAN olsa yaptıklarından utanır bunları sürdürmez çay çorba parası dilenmezdi.Hayatım boyunca bunun gibi karaktersiz yüzsüz birisini (Insan yazamam) görmedim. Şimdi çalışma olarak yaptığım her ince ayrıntısına kadar dikkat ettiğim, neredeyse 1ay emek harcadığım yamaları paylaşacağım bu da gelip benden çalıp ben yaptım diyecek, siz olsanız paylaşır mısınız? Allah şahit bu işleri yaparken baş ağrıları çektim gözlerim ağrıdı emek harcadim, işte ben bunun mücadelesini veriyorum.Ve artik yoruldum daha ne kadar devam ederim bilmiyorum.

O 5-10 Liraya muhtaç olursun inşallah!

Giyotin

Katılımcı Üye
Şu yazılanları okumak üzücü. Bu ülkede hep böyle asalaklar yüzüne gerçek emek sahipleri kabuklarına çekildi. Ne zaman başkasının sırtından geçinmek yerine bu arkadaşlarımız gibi emek harcayıp kendi gururlu ayaklarımız üzerinde durmayı öğreneceğiz. Malesef bu ülkede bütün sektörlerde bu büyük bir sıkıntı. Bir kişi üretir yüz kişi onun sırtından geçinir. Çok yazık. Üretmiyorsanız bile emeğe saygınız olsun.

canbysl

Katılımcı Üye
wow harika yama çıkmış süpersin.

srcndgn

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, öncelikle oyunu çeviren Murat Keser ve Yiğit Tatlıpınar'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Diğer yamalar için de izin aldım. Bunun için Murat Gündoğan abiye teşekkürlerimi sunuyorum. Çeviride birleşik olarak yazılan harflerin birçoğunu düzelttim. Ayrıca yazıları daha iyi okuyabilmeniz için küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :) Herkese iyi forumlar. Bu arada kerem'e selamlar.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE YAMA CUSA03856 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR

NOT
Oyuna sahip olanlar ve yamayı kurarken hata alanlar varsa, @Scofield'in açmış olduğu rehber konusuna bakabilirler.
Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0]

TÜRKÇE ÇEVİRİ
MURAT KESER (TÜM SENARYO)
YİĞİT TATLIPINAR (GÖZDEN KAÇMIŞ EKSİK YERLER)

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

teşekkürler

frost86

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, öncelikle oyunu çeviren Murat Keser ve Yiğit Tatlıpınar'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Diğer yamalar için de izin aldım. Bunun için Murat Gündoğan abiye teşekkürlerimi sunuyorum. Çeviride birleşik olarak yazılan harflerin birçoğunu düzelttim. Ayrıca yazıları daha iyi okuyabilmeniz için küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :) Herkese iyi forumlar. Bu arada kerem'e selamlar.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE YAMA CUSA03856 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR

NOT
Oyuna sahip olanlar ve yamayı kurarken hata alanlar varsa, @Scofield'in açmış olduğu rehber konusuna bakabilirler.
Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0]

TÜRKÇE ÇEVİRİ
MURAT KESER (TÜM SENARYO)
YİĞİT TATLIPINAR (GÖZDEN KAÇMIŞ EKSİK YERLER)

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

tekrar teşekkürler

2. el cep telefonu alıyoruz