Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 Türkçe Yama Resident Evil 7 Biohazard GOLD Edition CUSA-09473 Türkçe Yama

2. el cep telefonu alıyoruz

nate86

Katılımcı Üye
28 May 2018
434
63
arkadaşlar elin varsa Resident Evil 7 Biohazard GOLD Edition CUSA-09473 sürümüne ait türkçe yamayı paylaşabilir mi

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,211
113
44
Antalya
arkadaşlar elin varsa Resident Evil 7 Biohazard GOLD Edition CUSA-09473 sürümüne ait türkçe yamayı paylaşabilir mi
Sen de hep küçük dosyalar istiyorsun arkadaş. :)

Yama dersin küçük dosya sanırsın ama değil baktım 5.77 GB.

Şaka bir yana akşama doğru yükler buradan paylaşırım.

NOT: Bildiğim kadarıyla TR yama sadece ana oyun için geçerli yani ek DLC ler varsa onların halen İngilizce olduğunu okumuştum.

Son düzenleme:

nate86

Katılımcı Üye
28 May 2018
434
63
Sen de hep küçük dosyalar istiyorsun arkadaş. :)

Yama dersin küçük dosya sanırsın ama değil baktım 5.77 GB.

Şaka bir yana akşama doğru yükler buradan paylaşırım.

NOT: Bildiğim kadarıyla TR yama sadece ana oyun için geçerli yani ek DLC ler varsa onların halen İngilizce olduğunu okumuştum.
aynen üstad sadece ana oyun çevirilmiş ben buldum teşekkürler:)

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,211
113
44
Antalya
aynen üstad sadece ana oyun çevirilmiş ben buldum teşekkürler:)
Neyse yüklemiş bulundum artık bari paylaşayım. Belki başka birileri ister.

Not: Bir süre sonra kendi bulut depomda yer açmak için bu dosyayı silebilirim. Yani ileride link çalışmaz ise yapacak bir şey yok. :)

Resident.Evil.7.Biohazard.Gold.Edition.(c).EUR.v1.02.CUSA09473.TR.Cag.(HDR) - CUSA009473 kodlu oyun için TR altyazı yama
Elinizde bu oyunun v1.00/v1.01 gibi sürümü olması gerekir ki bu yama onun üzerine kurulabilsin.

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

barlas_20

Katılımcı Üye
8 Haz 2018
15
1
Neyse yüklemiş bulundum artık bari paylaşayım. Belki başka birileri ister.

Not: Bir süre sonra kendi bulut depomda yer açmak için bu dosyayı silebilirim. Yani ileride link çalışmaz ise yapacak bir şey yok. :)

Resident.Evil.7.Biohazard.Gold.Edition.(c).EUR.v1.02.CUSA09473.TR.Cag.(HDR) - CUSA009473 kodlu oyun için TR altyazı yama
Elinizde bu oyunun v1.00/v1.01 gibi sürümü olması gerekir ki bu yama onun üzerine kurulabilsin.

[Gizli içerik]
tşkr

2. el cep telefonu alıyoruz