PS4 Türkçe Yama Resident Evil 7 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Sözü fazla uzatmayacağım :) Öncelikle yamada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yamayı GOLD EDITION sürümüne port ettim. DLC'ler türkçe değildir. Sadece ana oyun türkçe'dir. Bunun dışında yazıları daha iyi okuyabilmeniz için küçük harfler yerine büyük harfler kullandık. Yama ile uyumlu olan oyunu da konuda paylaştım, indirebilirsiniz. Keyifle oynamanız dileğiyle :) Herkese iyi forumlar diliyorum. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE YAMA CUSA09473 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR.

Edit: HDR destekli tv'lerde de yamayı kullanabilirsiniz. Ayarlar kısımından HDR seçeneğini aktif etmeyi unutmayınız. Bu sorunu çözen @Scofield 'e teşekkürlerimi sunuyorum.

NOT
Oyuna sahip olanlar ve yamayı kurarken hata alanlar varsa, @Scofield 'in açmış olduğu rehber konusuna bakabilirler.
Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0]

UNBLESSED
THE DARKNESS

TÜRKÇE ÇEVİRİ
FOREVER :W EKİBİ
AEGİR
ÇAĞ

TOOL
EKEY
MICHALLS
KRAMLA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

canikeys

Katılımcı Üye
Hayırlı olsun teşekkürler .. Oyunun kodunu paylaşır mısınız bizde ona göre indirim yapalım...

ekanat

Katılımcı Üye
Ellerinize Sağlık. Saygılarımla mutlu huzurlu günler sizinle olsun.

danger

Katılımcı Üye
Umarım normal versiyon içinde bir çalışman vardır.
Eline sağlık.

love.lesson

Katılımcı Üye
Teşekkürler Çağ ama yama gold sürüm içinmi acaba

çağ

Katılımcı Üye
Konuya oyun linki eklenmiştir. :)

Yama linki hazırlanıyor......................

love.lesson

Katılımcı Üye
emegin için teşekkürler ama madem dlcler orjinal dilde normal versiyon yapsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum en azından belki elimdeki versiyonla uyumlu olurdu ve oyunu yeniden indirmek zorunda kalmazım

sedat8879

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Sözü fazla uzatmayacağım :) Öncelikle yamada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yamayı GOLD EDITION sürümüne port ettim. DLC'ler türkçe değildir. Sadece ana oyun türkçe'dir. Bunun dışında yazıları daha iyi okuyabilmeniz için küçük harfler yerine büyük harfler kullandık. Yama ile uyumlu olan oyunu da konuda paylaştım, indirebilirsiniz. Keyifle oynamanız dileğiyle :) Herkese iyi forumlar diliyorum. :)

UNBLESSED
THE DARKNESS

TÜRKÇE ÇEVİRİ
AEGİR
ÇAĞ

TOOL
EKEY
MICHALLS
KRAMLA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
Teşekkürler

Giyotin

Katılımcı Üye

UNBLESSED
THE DARKNESS

TÜRKÇE ÇEVİRİ
AEGİR
ÇAĞ

TOOL
EKEY
MICHALLS
KRAMLA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
Çağ kardeşim bir çağı kapatıp diğer çağı açtın :) Gene bomba bir paylaşım, oyunu hiç oynamadım türkçesini bekliyordum emeği geçen herkese başarılarının devamını diliyorum.

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
emegin için teşekkürler ama madem dlcler orjinal dilde normal versiyon yapsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum en azından belki elimdeki versiyonla uyumlu olurdu ve oyunu yeniden indirmek zorunda kalmazım
İlk başta normal sürüme adapte etmiştim. Fakat gold sürüme sahip olan kişi sayısı fazladır diye düşündüğüm için gold sürümüne adapte ettim yamayı. Gold sürümün ve normal sürümün textleri biraz farklı diyebilirim. Yine de indirip deneyin yamayı. Belki uyumlu çıkar.

Yamayı konuya birazdan ekleyeceğim.

2. el cep telefonu alıyoruz