Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Resident Evil 7 PS4 Türkçe Yama Projesi

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye
çok güzel bir çalışma emeğine sağlık
İnşallah üstesinden geliriz. Şu an kendi adıma konuşuyorum. @kazmerkaya ve ekip arkadaşları bu yamayı yapmayı düşünüyordu. Dosya ile baya uğraştık, en sonunda sorunu çözdüm. Onlarla beraber bu projeyi yürütmeyi düşünüyorum. Bakalım onlar ne diyecekler? Ama kimsenin şüphesi olmasın. Başlattığım projeyi kesinlikle yarım bırakmam. :)

çağ

Katılımcı Üye
konuya oyun içi görüntüler eklenmiştir.

umutgs

Katılımcı Üye
işte bu ya adamsın bu ihtimali düşünerek oynamadım bu haberi bekliyodum Allah razı olsun inş. yakın zamanda çıkarırsınız

çağ

Katılımcı Üye
Konuya oynanış videosu eklenmiştir. :)

En iyi çeviriyi sizlere sunacağız. Alt yazılar ve Ara sahneler için Forever W Ekibi'nin çevirisini kullanacağız. Kendilerine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Diğer kısımları kendimiz halledeceğiz. :)

mortal_sk

Katılımcı Üye
Bu oyun turkce altyazi olursa harika olur. Buyuk emek var. Elinize kolunuza saglik harika bir calisma

arif02

Katılımcı Üye
Üff süper haber elinize sağlık inşallah en kısa zamanda eklersiniz

çağ

Katılımcı Üye
Bu oyun turkce altyazi olursa harika olur. Buyuk emek var. Elinize kolunuza saglik harika bir calisma
Yorumlarınız için teşekkürler. Elimdeki projeleri bırakıp buna başladım. Çok yoracak bizi ama üstesinden geleceğiz, merak etmeyin. Alt yazıları textlere aktarmaya başladım :) 1. Bölüm bitti. Portu da çok zor. Alt yazıyı doğru bir şekilde port etmek gerekiyor. Ondan sonra Allah nasip ederse, eksik kısımların çevirisine başlayacağız. :)

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
oynanış videolarını izlerken hem eğlenmiş hem de yerinden hoplamış biri olarak türkçe yamadan sonra belki bende korka korka oynayabilirim..belki... emeklerinize sağlık...

Tigerspeed

Katılımcı Üye
Resident Evil 5 ve 6 için de Türkçe yama gelir mi ? Çalışmalarınızda başarılar dilerim çok güzel projeler.

2. el cep telefonu alıyoruz