Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Resident Evil 7 PS4 Türkçe Yama Projesi

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye
Resident Evil 5 ve 6 için de Türkçe yama gelir mi ? Çalışmalarınızda başarılar dilerim çok güzel projeler.
RE 6 çalışma konusu mevcut. Türkçe yaması çıkacak.

RE 5 maalesef olmadı. 3 farklı yerde aynı dil dosyaları var. Düzenlememe rağmen bir şey olmadı. Şimdilik iptal ettim.

çağ

Katılımcı Üye
selamın aleyküm. yama ne zaman çıkar kardeşim.
Forever w ekibi'nin video'ya gömmüş oldukları textleri çıkartıp port ettim. Geriye sadece eksik kısımlar kaldı. O kısımlar yapılmaya başlandı. Oyun içi konuşmalar da yaklaşık olarak 300 satır eksik. Bunun dışında, sadece Eşyalar ve Eşya Açıklamaları, Yükleme Ekranında Çıkan Yazılar kaldı.

gurkanguni

Katılımcı Üye
Yorumlarınız için teşekkürler. Elimdeki projeleri bırakıp buna başladım. Çok yoracak bizi ama üstesinden geleceğiz, merak etmeyin. Alt yazıları textlere aktarmaya başladım :) 1. Bölüm bitti. Portu da çok zor. Alt yazıyı doğru bir şekilde port etmek gerekiyor. Ondan sonra Allah nasip ederse, eksik kısımların çevirisine başlayacağız. :)
Kralsın. sabırsızlıkla bekliyoruz...

hayabusa1985

Katılımcı Üye
Ellerinize sağlık. Versiyonu uyumlu olan oyunu indirdim misal ve şimdilik İngilizce altyazı olarak biraz oynadım diyelim. Türkçe yama çıktığında indirip kursam kaldığım yerden Türkçe altyazı ile devam edebilir miyim ? Yoksa versiyonu uyumlu oyunu indirip hiç dokunmadan üzerine Türkçe yamayı kurup oyunu ilk kez o şekilde mi başlatmak gerekiyor ? Umarım anlatabilmişimdir.

çağ

Katılımcı Üye
Ellerinize sağlık. Versiyonu uyumlu olan oyunu indirdim misal ve şimdilik İngilizce altyazı olarak biraz oynadım diyelim. Türkçe yama çıktığında indirip kursam kaldığım yerden Türkçe altyazı ile devam edebilir miyim ? Yoksa versiyonu uyumlu oyunu indirip hiç dokunmadan üzerine Türkçe yamayı kurup oyunu ilk kez o şekilde mi başlatmak gerekiyor ? Umarım anlatabilmişimdir.
Yamanın çıkış tarihi belli değil, ama yamayı kurduğunuz da kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Tabii konuda paylaşmış olduğum versiyonun uyumlu olması gerekiyor. :)

serif61

Katılımcı Üye
Bu oyunu indirmişim ama yüklemiyordum hard diskimde yer yok diye oynamıyordum düşünüyordum ne zaman yer açılır diye demekki her işte bir hayır vardır çağ arkadaşımız türkçe yapıcakmış ondan bekliyormuş oyun demek 😀emeğine sağlık çok teşekkürler şimdiden @çağ 👏👏👏

EDİT: yine CUSA kodunu tutduramadık iyimi ya 😭😭😭😭
Bendeki CUSA09473 müş

çağ

Katılımcı Üye
Bu oyunu indirmişim ama yüklemiyordum hard diskimde yer yok diye oynamıyordum düşünüyordum ne zaman yer açılır diye demekki her işte bir hayır vardır çağ arkadaşımız türkçe yapıcakmış ondan bekliyormuş oyun demek 😀emeğine sağlık çok teşekkürler şimdiden @çağ 👏👏👏

EDİT: yine CUSA kodunu tutduramadık iyimi ya 😭😭😭😭
Bendeki CUSA09473 müş
Müsait olunca, Re7 Gold edition sürümünü indirip bakacağım. DLC'ler de var çünkü :)

serif61

Katılımcı Üye
Müsait olunca, Re7 Gold edition sürümünü indirip bakacağım. DLC'ler de var çünkü :)
Valla iyi olur bizde onca gb i bir daha indirmek zorunda kalmayız tr şartlarında zor iniyor malum aslında şanssızlık bende sanırım ben hangi sürümü indirirsem ona yama denk gelmiyor ben torrentden indirebiliyorum ancak malum parçalı şekilde indirmek eziyet yoksa torrentden çekince açık bırakıyorum pc yi 2-3 güne iniyor

scorpionnn

Katılımcı Üye
TR

Bizimde sürprizimiz bu olsun dedik :DEn iyi çeviriyi sizlere sunacağız. Alt yazılar ve Ara sahneler için Forever W Ekibi'nin çevirisini kullanacağız. Kendilerine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Diğer kısımları kendimiz halledeceğiz. :) Takipte kalınız :D

OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER

OYNANIŞ VİDEOSU

@çağ - @kazmerkaya

suersin dostum nezaman yama eklenir

2. el cep telefonu alıyoruz