Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Resident Evil: Revelations PS4 Türkçe Yama Çalışması !

2. el cep telefonu alıyoruz

nate86

Katılımcı Üye
rank
bu oyunu ps3'te oynayıp bitirmiştim dizi film gibi anlatıma sahip çok güzel bir resident evil oyunuydu türkçe yama ile dahada güzel olacak tekrardan oynanır eline emeğine sağlık scofield

çağ

Katılımcı Üye
rank
bu oyunu ps3'te oynayıp bitirmiştim dizi film gibi anlatıma sahip çok güzel bir resident evil oyunuydu türkçe yama ile dahada güzel olacak tekrardan oynanır eline emeğine sağlık scofield
Revelations 2 de benden :)

Yalnız bu oyunda Türkçe oyun merkezi'nin yamasını kullanmayabilirim. Bu oyunun çevirisini iyi yapmamışlar çünkü.

Forever ekibi'nin yaması var. Alt yazılar video'ya gömülmüş. RE 7 gibi bunları da çıkartıp port edeceğim. Zorlanırsam mecburen tom'un yamasını port edeceğim.

nate86

Katılımcı Üye
rank
resident evil 2 remake öncesi bayram ediyoruz resmen teşekkürler:)

Capcom

Katılımcı Üye
rank
yahu gaza geldim bu port işini hangi program ile yapıyosunuz bu işlere el atmak istiyorum. yardımcı olursanız çok güzel olur.

çağ

Katılımcı Üye
rank
resident evil 2 remake öncesi bayram ediyoruz resmen teşekkürler:)
Remake 2 oyununda da re7 gibi bir proje başlatabilirim. Sürümü yüksek olacak ama ilk önce pc yamasını hazır hale getireceğiz. Re7 de kullandıkları oyun motorunu kullanıyorlar çünkü.

2. el cep telefonu alıyoruz