Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Rise of the Tomb Raider PS4 Türkçe Yama Çıktı ! [İNDİR]

qlex

Katılımcı Üye
Bilgilendirme
Evet arkadaşlar,geçmişte ps3'lere çıkarttığım türkçe yamalar macerasına bu sefer yenisini ekleyip ps4 üzerinden devam ediyoruz.Çalışmaların kolay olmadığını ve sizler için kolay kurulum olacak şekilde üzerinde çalıştığımı bilmenizi istiyorum.Tüm oyunların türkçe olması dileği ile şimdilik hoşçakalın ve takipte kalın.:) Bilgi

Buradan indirebilirsiniz:
[Gizli içerik]

TEST EDİLİYOR !
Oyunu Çeviren: OyunÇeviri ekibine teşekkür ederiz...
PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield
Kurulum: Hazırlanıyor...

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

İyi oyunlar :smile:

Görüntüler

bakalım

cilekesdrag

Katılımcı Üye
Bilgilendirme
Evet arkadaşlar,geçmişte ps3'lere çıkarttığım türkçe yamalar macerasına bu sefer yenisini ekleyip ps4 üzerinden devam ediyoruz.Çalışmaların kolay olmadığını ve sizler için kolay kurulum olacak şekilde üzerinde çalıştığımı bilmenizi istiyorum.Tüm oyunların türkçe olması dileği ile şimdilik hoşçakalın ve takipte kalın.:) Bilgi

[Gizli içerik]

TEST EDİLİYOR !

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

Görüntüler

teşekkürler

keremec

Katılımcı Üye
Bana güvenen ve destekleyici mesajlar ile beni mutlu eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.Bu türkçe yamanın ve diğerlerinin çıkmama sebebi sadece bir kişi yüzündendir.
O kişinin paylaşmasını bekliyorum çünkü emeğimin sürekli çalınmasına ve bundan ücret alınmasına artık tahammül edemem.Kendimce bir sistem üzerinde çalışıyorum.Bu durumu anlayışla karşılamanızı rica ediyorum.
Teşekkürler.
Hocam buradan indirebilirsiniz diye koymuşsun linkleri ama daha yayınlamadım diyorsun. Bir de linklerin gözükmesi için yorum yazmak gerekiyor konu teşekkürler yazanlarla dolmuş sadece.. Şu an ben dahil 100 den fazla kişi bu oyunu oynamak için yamanın yayınlanması bekliyor ve anladığım kadarıyla da yama şuan hazır. Yamanın değiştirilip satılması yüzünden yayınlanmadığını yazmışsınız ama birisi ücretsiz bir yamayı azıcık değiştirip nasıl parayla satabilir ki? Ücretsiz olanı varken kim üstüne para verip çalıntı olanı alır?

adslx

Katılımcı Üye
Hocam buradan indirebilirsiniz diye koymuşsun linkleri ama daha yayınlamadım diyorsun. Bir de linklerin gözükmesi için yorum yazmak gerekiyor konu teşekkürler yazanlarla dolmuş sadece.. Şu an ben dahil 100 den fazla kişi bu oyunu oynamak için yamanın yayınlanması bekliyor ve anladığım kadarıyla da yama şuan hazır. Yamanın değiştirilip satılması yüzünden yayınlanmadığını yazmışsınız ama birisi ücretsiz bir yamayı azıcık değiştirip nasıl parayla satabilir ki? Ücretsiz olanı varken kim üstüne para verip çalıntı olanı alır?
Aynen kardeş kimse ücretliye talep etmez ayrıca madem çalınmasından korkuluyor pkg oluştururken 32 karakter şifre oluşturulabilir de.Ayrıca yapımcılar milyon dolar harcayıp oyunları korsan oynanırken bu kafa neyin kafası anlamadım.Bi başkasıda aynı projeyi yaptığı hakkında paylaşımda bulunmuş kim doğru olan veya aynı kişilermi belli değil yazısına fikirlerine kadar aynı üslup var :D

Son düzenleme:

gungrave

Katılımcı Üye
Aynen kardeş kimse ücretliye talep etmez ayrıca madem çalınmasından korkuluyor pkg oluştururken 32 karakter şifre oluşturulabilir de.Ayrıca yapımcılar milyon dolar harcayıp oyunları korsan oynanırken bu kafa neyin kafası anlamadım.Bi başkasıda aynı projeyi yaptığı hakkında paylaşımda bulunmuş kim doğru olan veya aynı kişilermi belli değil yazısına fikirlerine kadar aynı üslup var :D
Su piyasada pc yamalarini konsol portlarini yapan kişilerden biridir scofield. Bir diğeri ferex28. Her ikisinin yayınladığı yamalari indirip oynamisimdir. Scofieldin bahsettiği çalma olayı biraz düşündürücü. Ferex28 den den vurup yamayi yayinlamiyorsa, sormak istediğim birşey var.Ve bu soru herkesin aklında. Dark Souls 3 yamasına bakın halen çalışma olarak geçiyor.Oysaki ferex28 yamasini yayinlayali 6 ay oldu. Gene bunun nazarında Far Cry 4, Wolfenstein The New Order, Old Blood, Deadpool gibi Yamalar bu sitede halen çalışma olarak geçmekte.Oysaki ferex28 bu yamalarida yayınladı.Ortada bir tezatlik var, yamalarin o zaman konusunu kaldırın.Rise yama konusuna bakın.14 nisanda upload işlemleri başlatıldı yorumu var. 3,5 aydır bir oyun Yamasi upload edilip paylasilamiyorsa bunu altındaki neden bu değildir.Neyse, pc Yamasi Ps4 te çalışmaktadır.Yapmanız gereken, pc de oyunun surumune ait türkçe varsa dil yamalarini çıkartın.Ps4 pkg dosyasini açıp kapatmayı internetten araştırın.Dil dosyalarını içine atıp kapatin.Sonra ps4nuze kurun.iyi eğlenceler.Ben bu şekilde kurdum, oynuyorum

aslancan32

Katılımcı Üye
Bilgilendirme

[Gizli içerik]

TEST EDİLİYOR !

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

Görüntüler

adslx

Katılımcı Üye
Su piyasada pc yamalarini konsol portlarini yapan kişilerden biridir scofield. Bir diğeri ferex28. Her ikisinin yayınladığı yamalari indirip oynamisimdir. Scofieldin bahsettiği çalma olayı biraz düşündürücü. Ferex28 den den vurup yamayi yayinlamiyorsa, sormak istediğim birşey var.Ve bu soru herkesin aklında. Dark Souls 3 yamasına bakın halen çalışma olarak geçiyor.Oysaki ferex28 yamasini yayinlayali 6 ay oldu. Gene bunun nazarında Far Cry 4, Wolfenstein The New Order, Old Blood, Deadpool gibi Yamalar bu sitede halen çalışma olarak geçmekte.Oysaki ferex28 bu yamalarida yayınladı.Ortada bir tezatlik var, yamalarin o zaman konusunu kaldırın.Rise yama konusuna bakın.14 nisanda upload işlemleri başlatıldı yorumu var. 3,5 aydır bir oyun Yamasi upload edilip paylasilamiyorsa bunu altındaki neden bu değildir.Neyse, pc Yamasi Ps4 te çalışmaktadır.Yapmanız gereken, pc de oyunun surumune ait türkçe varsa dil yamalarini çıkartın.Ps4 pkg dosyasini açıp kapatmayı internetten araştırın.Dil dosyalarını içine atıp kapatin.Sonra ps4nuze kurun.iyi eğlenceler.Ben bu şekilde kurdum, oynuyorum
metodunu özelden atın veya burdan yazında ozaman bizde oynayalım bari sizde aynı şekilde davranmayın :D

hocam bi konu hazırlasanız. Böyle çok üstü kapalı bi açıklama olmuş.ben bikaç pkg viewr ..repacker vs nette indirdim ama bi türlü açamadım.Bi yardımcı olunda en azından pc denki yamalarıszin dediğiniz gbi oluyorsa içine kaydedelim.

arif02

Katılımcı Üye
abi konu nisanda açılmış açaba nezan eklersin açaba çok merak ediyorum bu oyunu

Bdrmhn

Katılımcı Üye
teşekürler yamanın dışında nour nolmaz direkt türkçe yamalı versiyonunu da paylaşsanız süper olur bence

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Cümleme başlamadan, hiçbir şeyin imkansız olmadığını söyleyerek müjdeli haberi vermek istiyorum. :)

@multimesut ve @maxilker Arkadaşlarım, türkçe yamanın çıkması adına toplam da 3 oyun göndereceklerini açıkladılar.Yani oyunlar elime geçtiği zaman linkler herkese açık şekilde paylaşılacaktır.Her şeyden önce bana güvendikleri ve bu düşüncemi hayata geçirdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. :):coffee:

Konu yeniden yorumlara açılmıştır. (y)