Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Rise of the Tomb Raider PS4 Türkçe Yama Çıktı ! [İNDİR]

çağ

Katılımcı Üye
Cümleme başlamadan, hiçbir şeyin imkansız olmadığını söyleyerek müjdeli haberi vermek istiyorum. :)

@multimesut ve @maxilker Arkadaşlarım, türkçe yamanın çıkması adına toplam da 3 oyun göndereceklerini açıkladılar.Yani oyunlar elime geçtiği zaman linkler herkese açık şekilde paylaşılacaktır.Her şeyden önce bana güvendikleri ve bu düşüncemi hayata geçirdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. :):coffee:

Konu yeniden yorumlara açılmıştır. (y)
[BGCOLOR=transparent]Dikkat dozer çıkabilir:ROFLMAO:[/BGCOLOR]

multimesut

Katılımcı Üye
Cümleme başlamadan, hiçbir şeyin imkansız olmadığını söyleyerek müjdeli haberi vermek istiyorum. :)

@multimesut ve @maxilker Arkadaşlarım, türkçe yamanın çıkması adına toplam da 3 oyun göndereceklerini açıkladılar.Yani oyunlar elime geçtiği zaman linkler herkese açık şekilde paylaşılacaktır.Her şeyden önce bana güvendikleri ve bu düşüncemi hayata geçirdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. :):coffee:

Konu yeniden yorumlara açılmıştır. (y)
Emeğinden dolayı biz teşekkür ediyoruz. İnşallah daha çok katkı ve paylaşımlar olur.

rzg

Katılımcı Üye

Buradan indirebilirsiniz:
[Gizli içerik]

Oyunu Çeviren: OyunCeviri ekibine teşekkür ederiz...
PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield
PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA05716

Türkçe Yamaya Erişmek için Yapmanız Gerekenler: PS4 Türkçe Yama - Türkçe Yama Paylaşımı Hakkında ! [SİZCE NASIL OLUR?]

Türkçe Yamayı Paylaşıma Açmak için Gereken Oyun Sayısı: 3 ADET PS4 OYUNU - TOPLANDI

Türkçe Yamanın Paylaşılması için Destek Olan Arkadaşlarım: @multimesut (2 OYUN) ve @maxilker (1 OYUN) göndererek destek olmuşlardır, kendilerine çok teşekkür ederim.Bir kaç güne yama paylaşılacaktır. :)

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Menü ve Arayüz

100%%

Diyaloglar

100%%

Senaryo

100%%

İyi oyunlar :smile:

Görüntüler

TESEKKÜRLER....

Snntspnr

Katılımcı Üye
Yamalar 5.05 ve altında çalışmaktadır. :) Linkler daha eklenmedi.Bir kaç güne eklenecektir.
cevap için teşekkür ederim peki yama yayınlana kadar CUSA05716 olan Rise of the Tomb Raider sitede bulamadım hangisi? yama yayınlana kadar indireyim hazırda beklesin de :D
sırf türkçe olduğu isçin indirmek istiyorum :D

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
cevap için teşekkür ederim peki yama yayınlana kadar CUSA05716 olan Rise of the Tomb Raider sitede bulamadım hangisi? yama yayınlana kadar indireyim hazırda beklesin de :D
sırf türkçe olduğu isçin indirmek istiyorum :D
Rica ederim. Asıl bu yamanın çıkmasına destek olanlara teşekkür etmemiz gerekiyor :) Oyuna bakarım.

ispark

Katılımcı Üye
magnet:?xt=urn:btih:7F375FDCD870BBFC44CB458A3A5C83E4B314ACA9&dn=ROTTR

oyun torrent magnet linki 1.06 update dosyasıda ayrı şekilde içinde bulunmaktadır.
qbittorrent programı ile indirebilirsiniz tavsiye ederim

@Scofield

hocam yama 1.06 sürümünün üstüne kurulabilecek mi?

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
magnet:?xt=urn:btih:7F375FDCD870BBFC44CB458A3A5C83E4B314ACA9&dn=ROTTR

oyun magnet linki 1.06 update dosyasıda ayrı şekilde içinde bulunmaktadır.

@Scofield

hocam yama 1.06 sürümünün üstüne kurulabilecek mi?
Benim indirdiğim oyun içinde, 1.06 güncellemesi dahildi.Hangi kaynaktan indirdiğimi hatırlamıyorum.Eğer uygunsan bu torrent üzerinden oyunu indir lütfen..

EP0082-CUSA05716_00-RISEOFTOMBRAIDER-A0100-V0106.rar

Alttaki linkte türkçe yamanın çalışacağı oyun bilgilerini paylaştım, aynı olup olmadığına bakıp yazar mısın? :)

PS4 Türkçe Yama - PS4 Türkçe Yamaların Uyumlu Olduğu Oyunlar ve Bölge Kodları !

ispark

Katılımcı Üye
Benim indirdiğim oyun içinde, 1.06 güncellemesi dahildi.Hangi kaynaktan indirdiğimi hatırlamıyorum.Eğer uygunsan bu torrent üzerinden oyunu indir lütfen..

EP0082-CUSA05716_00-RISEOFTOMBRAIDER-A0100-V0106.rar

Alttaki linkte türkçe yamanın çalışacağı oyun bilgilerini paylaştım, aynı olup olmadığına bakıp yazar mısın? :)

PS4 Türkçe Yama - PS4 Türkçe Yamaların Uyumlu Olduğu Oyunlar ve Bölge Kodları !

aynı oyun zaten sizinki oyun ve update birleştirilip pkg yapılmış hali benimkinde update dosyası ayrı

SiTHeMKaR

Katılımcı Üye
oyun gönderende çeviren arkadaşlarında yamayı ayarlıyanlarında eline koluna sağlık çok sağolun :)

kuzukuzu51

Katılımcı Üye
Öncelikle oyun paylaşan arkadaşlara teşekkürederim birkaç oyunda ben göndercem en kısa zamanda arkadaşlara verdiğim oyunların dönmesini bekliyorum uncharted ve fifa 18 emeği geçen herkeze çok teşekkürederim keşke parasal yöndende destek olabilsek ama kabul etmediğinizi açıklamışsınız bize oyun oynamanın zevkini yaşattığınız için tekrar tekrar teşekkürederim

Son düzenleme:

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Öncelikle oyun paylaşan arkadaşlara teşekkürederim birkaç oyunda ben göndercem en kısa zamanda arkadaşlara verdiğim oyunların dönmesini bekliyorum uncharted ve fifa 18 emeği geçen herkeze çok teşekkürederim keşke parasal yöndende destek olabilsek ama kabul etmediğinizi açıklamışsınız bize oyun oynamanın zevkini yaşattığınız için tekrar tekrar teşekkürederim
Ben teşekkür ederim hocam. :) Ne zaman uygun olursanız, gönderebilirsiniz. :coffee: