Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

  
  

Rockstar'ın efsane oyunu Bully'nin devamını bekleyenlere iyi haber

2. el cep telefonu alıyoruz

italyanSoda

Katılımcı Üye
rank
Katılım
12 Ara 2018
Mesajlar
145
Beğeniler
52
Puanları
28
#110 yıllık bekleyiş ne zaman sona erecek?
Rockstar Games'in sıradaki oyunu GTA 6 mı olacak, yoksa Bully 2 mi? Red Dead Redmeption 2'yi yayınlayan Rockstar Games'in bir sonraki projesi merak konusu. Belirli aralıklarla Bully 2 söylentileri sanal ortamlarda dolşaıyor. Ancak ortaya çıkan son deliller, Rockstar Games'in Bully 2 üzerinde çalıştığına işaret ediyor gibi görünüyor.
Bully 2 ne zaman çıkacak?Daha önce de Rockstar Games ile çalıştığı bilinen Pinewood Studios, bazı oyuncularla anlaşmış ve Birleşik Krallık'ta yer alan stüdyonun anlaştığı müdür, müdür yardımcısı gibi karakterleri canladıracak oyuncu profillerinin Bully 2'yi işaret ettiği yorumları yapılmıştı. Aynı stüdyonun yeni iş ilanı da Bully 2 iddialarını oldukça güçlendiriyor. İş ilanında aranan oyuncu profili açıklamasında "13-17 yaş arasında "Male School Bully" karakterini canlandıracak ifadeleri yer alıyor. İlanın devamında karakterin detaylarına da inilmiş: "Karakter, okuldaki ana karakterlerden birinin “arkadaşı”, ancak ilişkileri bir kabadayı olduğu için toksiktir, genellikle aralarında çocukça şakalar yaparlar.
Aynı stüdyo, daha önce de Kolej Profesörü rolü için iş ilanı açmıştı. Tüm deliller Bully 2'yi gösteriyor gibi görünüyor.

Kaynak - MerlininKazanı
 
2. el cep telefonu alıyoruz