s.a help

2. el cep telefonu alıyoruz

ReVoLutiON

Katılımcı Üye
arkadaslar sonunda dusundum tasındım musaıt zaman buldum ps4 kırmaya karar verdim. cihazım 5.05 eskı kasa elımde yenı temın ettıgım 1 tb hardısk mevcut arkadaslar oncelıkle oyunları hardıske atma rehberi ve ps4 u en saglıklı stabıl hangı şekılde kırmam gerek bır suru konu var kafam çok karıstı bır yol gosterın.. oyunları ındırdım pkg uzantılı hazır pcde..

aytug25

Katılımcı Üye
A.s.
Dostum keşke önce rehber kısmına baksaydın. Orada herşey detaylı yazıyor.
PS4 5.05 VERSİYON KIRILDI ! [DETAYLI KURULUM ve ANLATIM]
mesela bir konu başlığı bu,
5.05 ile USB Harici HDD üzerinden Oyunları Oynama
Bir başka konu başlığı da bu mesela

Yine sana özet olarak yazayım. Öncelikle konsolun ayarlarından otomatik güncelleştirmelerin kapalı olduğundan emin ol. Sonra rehberler kısmında 1 8 internetsiz hen yazan rehberi uygula. Şunu da söylemekte fayda var, bu sistem hen yani cfw değil, konsolu her yeniden başlatma da tekrar aktif etmen gerekiyor. Ama internetsiz hen rehberini bir kez uygulayınca daha sonrası için internet bağlantısı gerekli değil. Sadece internet sayfasını açman yeterli. O sayfası da yer imleri olarak eklersen kolayca açabilirsin.
Hen aktif ettikten sonra ayarlar kısmında en altta debug settings var, oyunları ordan yüklemen lazım.
Pkg formatlı oyunda exfat formatındaki hdd içinde olsun, ntfs desteği yok ps4ün.
Dediğim gibi rehberlere göz gezdir, yine takıldığın birşey olursa çekinmeden sor =)

pun1sher

Katılımcı Üye
A.s.
Dostum keşke önce rehber kısmına baksaydın. Orada herşey detaylı yazıyor.
PS4 5.05 VERSİYON KIRILDI ! [DETAYLI KURULUM ve ANLATIM]
mesela bir konu başlığı bu,
5.05 ile USB Harici HDD üzerinden Oyunları Oynama
Bir başka konu başlığı da bu mesela

Yine sana özet olarak yazayım. Öncelikle konsolun ayarlarından otomatik güncelleştirmelerin kapalı olduğundan emin ol. Sonra rehberler kısmında 1 8 internetsiz hen yazan rehberi uygula. Şunu da söylemekte fayda var, bu sistem hen yani cfw değil, konsolu her yeniden başlatma da tekrar aktif etmen gerekiyor. Ama internetsiz hen rehberini bir kez uygulayınca daha sonrası için internet bağlantısı gerekli değil. Sadece internet sayfasını açman yeterli. O sayfası da yer imleri olarak eklersen kolayca açabilirsin.
Hen aktif ettikten sonra ayarlar kısmında en altta debug settings var, oyunları ordan yüklemen lazım.
Pkg formatlı oyunda exfat formatındaki hdd içinde olsun, ntfs desteği yok ps4ün.
Dediğim gibi rehberlere göz gezdir, yine takıldığın birşey olursa çekinmeden sor =)
Eline sağlık çok güzel açıklamış yazıcak birşey kalmadı :D kardeşim newgamexte rehber var youtubeda detaylı videolar var ordan bakarak araştırma yapabilirsin

CRİXUS

Katılımcı Üye
s.a help diye başlık mı olur arkadaş ya? Biraz daha sorununuzu belirten düzgün başlık kullanalım.

ReVoLutiON

Katılımcı Üye
yardım eden arkadaslar saolun. kardesler affedin acemiyiz idare edin.

ReVoLutiON

Katılımcı Üye
Çok teşekkürler okadar güzel anlattinizki kolayca yaptım çok teşekkürler

2. el cep telefonu alıyoruz