Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

satılık ps4 1 tb 5.05 oyun yuklu

2. el cep telefonu alıyoruz

gpamir

Katılımcı Üye
fiyat belirlemedim msj olarak teklifde bulunabilirsiniz istanbul

ps4 1 tb slim çiziksiz 2 kol ( 1 yeni )

le0nardo da vinci

Katılımcı Üye
Fiyat belirtmek iyi olur satış acısından ev cihazımı yoksa cafede kulanılan cihazmı.
Garanti fatura kutu varmı bunlarıda belirtmek satışını hizlandirir.Hayırlı satışlar.(y)

gpamir

Katılımcı Üye
Evde kullanıldı 3 aylık cihaz KAdıkoy Kahramandan alınma fiyat olarak ben soylersem fazla gelir oyuzden belirtmedim ama illa öğrenelim diyorsanız 2200 cihaz 1 tb

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
Fiyatı söylersem fazla gelir eve gelince belirtecektim o yüzden söylemedim diyorsun yani bu demek oluyor ki adam gibmeye mi çalışyorsun hocam ??
Baya tecrübelisin ben inandım ;)

gpamir

Katılımcı Üye
Fiyatı söylersem fazla gelir eve gelince belirtecektim o yüzden söylemedim diyorsun yani bu demek oluyor ki adam gibmeye mi çalışyorsun hocam ??
Baya tecrübelisin ben inandım ;)
senin ya piyasadan haberin yok yok yada burda yaşamıosun sahibinen sitesinde 3000 e satanlar var onlar gibiyorlar ordan bi bak istersen fiyatlara

evliyaogluoguzhan

Katılımcı Üye
Web sitesi
teknogip.blogspot.com
senin ya piyasadan haberin yok yok yada burda yaşamıosun sahibinen sitesinde 3000 e satanlar var onlar gibiyorlar ordan bi bak istersen fiyatlara
Benim fiyata lafım yok hacı arkadaş fiyatı evine gelince söyleyecekmiş ona lafım var hahah ! Yoksa istediği fiyatı verebilir orası beni alakadar etmez :cool:

alperrenkli

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılımcı Üye
arkadaşlar uzatmayın lütfen gereksiz konular bunlar ps4 herkeze nasip olsun paylaşıma devam

2. el cep telefonu alıyoruz