Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Save dosyalarım siliniyor. Lütfen yardım

2. el cep telefonu alıyoruz

sennedjemus

Katılımcı Üye
2 Nis 2019
40
8
Selamlar,

Mira+HEN sürümü ile jailbreak yapıyorum. Ancak save dosyalarım sürekli uçuyor. bu durum çok rahatsız etmeye başladı.
HEN mi kullanmalıyım bir şey farkeder mi?

en stabil jailbreak hangisidir?

aytug25

Katılımcı Üye
1 Eyl 2017
330
63
Dostum vortex hen kullan, mira hen senin, benim gibi kullanıcılar için bit avantajı yok, mira hen app yapan geliştiriciler için olan bir hen diyebiliriz kısaca.
Özellikle bir mira bir vortex değiştirdiysen save gitmesi hatası olur.

sennedjemus

Katılımcı Üye
2 Nis 2019
40
8
Dostum vortex hen kullan, mira hen senin, benim gibi kullanıcılar için bit avantajı yok, mira hen app yapan geliştiriciler için olan bir hen diyebiliriz kısaca.
Özellikle bir mira bir vortex değiştirdiysen save gitmesi hatası olur.
MİRA+HEN' de yüklediğim tüm oyunlar sorunsuz açılıyor ancak HEN yapınca oyunlara giriş yapamıyorum.
Ya satın alın diyor ya da oyun başlatılamıyor hatası veriyor.

aytug25

Katılımcı Üye
1 Eyl 2017
330
63
MİRA+HEN' de yüklediğim tüm oyunlar sorunsuz açılıyor ancak HEN yapınca oyunlara giriş yapamıyorum.
Ya satın alın diyor ya da oyun başlatılamıyor hatası veriyor.
mira hen free pkg olarak tanıyıp öyle oyun yüklüyordu yanlış hatırlamıyorsam, vortex ise fake pkg olarak yüklüyor diye biliyorum. 1.6 hen zamanı öyleydi yani birbirleri ile uyumlu değiller. Senin oyunu silip vortex ile tekrar kurup çalıştırman lazım

2. el cep telefonu alıyoruz