Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

SD kart değişiminde dosya kopyalama

2. el cep telefonu alıyoruz

KenanK

Katılımcı Üye
30 Ocak 2020
4
1
Merhabalar.
Cihazda 64gb kart vardı ve bunu şuan 200gb ile değiştirmek istiyorum. Atmosphere ve oyunlar var şuan. Bunları direk kopyala yapıştır yapsam yeni karta çalışır mı ? Yoksa sıfırdan mı kurmak lazım herşeyi.

Aynı zamanda 9.0.1 ofw yüklü ve güncellemeyi engellemek istiyorum. 90dns ayarlarını yapıyorum fakat işe yaramıyor. Bununla ilgili bir çözümde var ise makbüle geçer.

Son düzenleme:

Retrozone

Katılımcı Üye
20 Şub 2020
26
1
Geçen gün ben değiştirdim, biraz internette araştırma yaptım. Kimisi klonlama yöntemi kullanırken kimisi kopyala yapıştır ile sd kart değişimini yapıyordu. Bende basit olmasından dolayı kopyala yapıştırı denedim. Yaklaşık 2 saat bekleme sonunda tüm dosyaları yedekledim. Konsolu açtığımda sadece 2 oyun üzerinde ünlem işareti vardı. Corrupted uyarısı verdi, dosya doğrulaması istedi. 3-4 dk. bekledikten sonra sorun olmadığı ortaya çıktı. Her ihtimale karşı bir süre daha ilk sd mi saklamayı düşünüyorum.

2. el cep telefonu alıyoruz