Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

SD2VITA pro v5.0 Micro SD Adaptör Satışı

2. el cep telefonu alıyoruz

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
SD2VITA pro v5.0 Micro SD Adaptör Satışı

PS Vita oyunlarınızı yüklediğiniz Vita Card artık size yetmiyor mu ?
İstediğiniz boyutta PS Vita hafıza kartı bulamıyor musunuz?
PS vita hafıza kartlarının fiyatı çok mu pahalı geliyor?

İşte bu ve bunun gibi soruların cevabını "SD2VITA pro v5.0 Micro SD Adaptör" karşılıyor. SD2Vita kart ile dilediğiniz boyutta bir micro sd kart takıp oyunlarınızı oynayabilirsiniz. PS Vita oyunlarının keyfini sonuna kadar çıkaracaksınız. Artık PS vita hafıza kartı bulamıyor olmanız bir kabus değil. Size bir telefon kadar yakınız. Ürünü ister telefon ile sipariş ederek satın alın isterseniz gelip test ederek satın alın. Ürün tarafımızdan test edilmiştir. Sorunsuz ve seri çalışmaktadır. Kullandığınız micro sd kartın performansına göre sonuç elde edeceksiniz. Bu durumda PS Vita'nın kendi orijinal hafıza kartından bile daha fazla performans elde etme durumunuz vardır.

Khalkedon Elektronik
İletişim:
Tel: 0212 571 30 71
Gsm: 0536 480 55 03

Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy / İSTANBUL

W4D3

Katılımcı Üye
4 Şub 2018
230
28
Kayseri
@Khalkedon abi elimde 128 gb Kingston marka Micro sd kart var sd2vita kart ile tanıttım yalnız içerisine oyun attığımda vita da çalışmıyor uzun bir süre inceleme yaptım şu sonuca vardım attığım dosyanın yapısının md5 değerleri ve boyutları vitanın hafızasında değişiyor 16 gb samsung Micro sd kartta denedim tüm oyunları çalıştırdım önereçeğin 64 gb Micro sd kartlar nedir acaba

Khalkedon

Administrator
Yönetici
Administrator
@Khalkedon abi elimde 128 gb Kingston marka Micro sd kart var sd2vita kart ile tanıttım yalnız içerisine oyun attığımda vita da çalışmıyor uzun bir süre inceleme yaptım şu sonuca vardım attığım dosyanın yapısının md5 değerleri ve boyutları vitanın hafızasında değişiyor 16 gb samsung Micro sd kartta denedim tüm oyunları çalıştırdım önereçeğin 64 gb Micro sd kartlar nedir acaba
Kingston marka kartlardan kesinlikle uzak durmalısın. Ne zaman Kingston marka bir flash bellek veya hafıza kartı türevinde bir şey kullansam istisnasız sorun yaratmıştır. Bana göre problemin kaynağı kartın ta kendisidir.

Aktüaliteye göre, yani günümüze göre şu anda tavsiye edeceğim minimum değerdeki kartlar; Samsung EVO serisi ve Sandisk SDXC UHS-I kartlardır.

2. el cep telefonu alıyoruz