Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS4 için PS2 Oyun Sega Mega Drive PS2 TO PS4

2. el cep telefonu alıyoruz

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,225
113
44
Antalya
Teşekkürler kardeşim.

Ben de acele etmeden bekleyeyim yani linkler verilince diyorum acele etmeyeyim. :) Yavaş test edeyim.

alperrenkli

Moderator
Moderator
13 Şub 2018
477
93
full roms eklidir 32 bit oyunlarda çalışıyor tadını çıkarın iyi oyunlar dilerim

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,225
113
44
Antalya
tam ekran olmuşmu acaba ? akşam ben bakarım
Yani test için ilk oyunu denedim sadece resmini paylaştığım tam ekran.

O gördüğün resimler 3 metre x 3 metre perde de tam ekran projeksiyon görüntüsü. :)

Yani emulator tam ekran 1920 x 1080 ekranı tam kaplıyor.

1. test ettiğim oyun boylamasına ekrana tam sığıyor enlemesine neredeyse %80 sığıyor çok az siyah kısım var. Yani extended durumda değil

ama bu görüntüyü de neredeyse tam ekran olarak değerlendirebilirim.

Son düzenleme:

alperrenkli

Moderator
Moderator
13 Şub 2018
477
93
Yani test için ilk oyunu denedim sadece resmini paylaştığım tam ekran.

O gördüğün resimler 3 metre x 3 metre perde de tam ekran projeksiyon görüntüsü. :)

Yani emulator tam ekran 1920 x 1080 ekranı yam kaplıyor.

1. test ettiğim oyun boylamasına ekrana tam sığıyor enlemesine neredeyse %80 sığıyor çok az siyah kısım var. Yani extended durumda değil

ama tam bunu da tam ekran olarak değerlendirebilirim.
süper tamam . başta çıkan yazıları silme yapıyorum maın menü drek açılması için edite devam

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
1,225
113
44
Antalya
tam ekran olmuşmu acaba ? akşam ben bakarım
Yani 3-5 tane test ettim çoğu ekranın büyük bir kısmını kaplıyor onda sorun yok gibi ama

bazı oyunlar çalışmıyor yada oyun içinde menüler kontrol edilemiyor ve oyun başlatılamıyor. Normaldir emulatör / rom / ps4 uyumsuzluğudur.

Birde çoğu zaman başka oyun seçmek için emulatör ana menüsüne dönmek için oyunu komple kapatıp baştan çalıştırmak gerekiyor.

Arada bir oyunun kilitlendiği de oldu. :)

Olur o kadar tekrar teşekkürler.

MALİK

Katılımcı Üye
4 Mar 2018
158
28
Bende de vardı arkadaşın biri aldı gitti PSMEGADRİVE ı. Bulamdımda sonra. Neyse hocam eline sağlık.

2. el cep telefonu alıyoruz