Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Shadow Warrior PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Serhat Çavunt arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. PS4 portunu @bekir007 arkadaşımız yaptı. Emeklerinden dolayı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum :) Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese keyifli forumlar diliyorum. :)

TÜRKÇE YAMA CUSA00628 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

NOT
Oyuna sahip olanlar ve yamayı kurarken hata alanlar varsa, @Scofield'in açmış olduğu rehber konusuna bakabilirler.
Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0]

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SERHAT ÇAVUNT

PS4 PORT VE DÜZENLEME
BEKİR007

UPLOAD
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

Giyotin

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Serhat Çavunt arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. PS4 portunu @bekir007 arkadaşımız yaptı. Emeklerinden dolayı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum :) Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese keyifli forumlar diliyorum. :)

TÜRKÇE YAMA CUSA00628 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

NOT
Oyuna sahip olanlar ve yamayı kurarken hata alanlar varsa, @Scofield'in açmış olduğu rehber konusuna bakabilirler.
Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0]

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SERHAT ÇAVUNT

PS4 PORT VE DÜZENLEME
BEKİR007

UPLOAD
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
teşekkürler

alperrenkli

Moderator
Moderator
harikasınız cağ devil may cry 4 e yama varmı acaba oyun 60fps olup macera bakımından üst seviyede

2. el cep telefonu alıyoruz