PS4 Türkçe Yama Shadow Warrior PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Serhat Çavunt arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. PS4 portunu @bekir007 arkadaşımız yaptı. Emeklerinden dolayı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum :) Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese keyifli forumlar diliyorum. :)

TÜRKÇE YAMA CUSA00628 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

NOT
Oyuna sahip olanlar ve yamayı kurarken hata alanlar varsa, @Scofield'in açmış olduğu rehber konusuna bakabilirler.
Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0]

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SERHAT ÇAVUNT

PS4 PORT VE DÜZENLEME
BEKİR007

UPLOAD
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
Konuya oyun linki eklenmiştir.

çağ

Katılımcı Üye
Yama upload ediliyor................

çağ

Katılımcı Üye
Konuya yama linki eklenmiştir :)

Giyotin

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Serhat Çavunt arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. PS4 portunu @bekir007 arkadaşımız yaptı. Emeklerinden dolayı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum :) Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese keyifli forumlar diliyorum. :)

TÜRKÇE YAMA CUSA00628 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

NOT
Oyuna sahip olanlar ve yamayı kurarken hata alanlar varsa, @Scofield'in açmış olduğu rehber konusuna bakabilirler.
Rehber - PS4 Türkçe Yama Kurulum Hatası ve Çözümü ! [CE-36434-0]

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SERHAT ÇAVUNT

PS4 PORT VE DÜZENLEME
BEKİR007

UPLOAD
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
teşekkürler

alperrenkli

Moderator
Moderator
harikasınız cağ devil may cry 4 e yama varmı acaba oyun 60fps olup macera bakımından üst seviyede

çağ

Katılımcı Üye
harikasınız cağ devil may cry 4 e yama varmı acaba oyun 60fps olup macera bakımından üst seviyede
Valla ps3 konsolu için yapmayı planlıyordum. Portu çok zor olduğu için iptal etmiştim. Bütün araçları sildim. Ps4 için maalesef elimden bir şey gelmiyor.

2. el cep telefonu alıyoruz