Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Sıfır Ps4 hangi versiyonda gelir ? (linkte )

2. el cep telefonu alıyoruz

ashtray

Katılımcı Üye
2 Ara 2016
53
8
Cuh koduna göre sistem versiyonu kontrol edile biliyor ama sanmıyorum artık teknosa yada madiamarkt 7 nin altında versiyon satılsın belki de bulunur ama samanlıkta iğne aramak gibi bişey

ali_candan

Katılımcı Üye
19 Kas 2018
95
8
days gone çıkış tarihi
26 Nisan 2019

ps4 6.72 çıkış tarihi
16 Tem 2019

bu linkteki ürünün yanında days gone de veriliyor

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
2,127
113
44
Antalya
Bu şekilde kutu üzerindeki oyunların resimlerine ve çıkış tarihlerine bakarak bu bazı oyunların 6.72 sürümden önce çıkmış oyunlar olmasına aldanmayın.
Bu ürünler bundle dediğimiz oyuna özel tasarıma sahip konsol + kumanda şeklinde değildir bildiğiniz düz siyah tasarımsız konsollardır.
Yani konsol son sürüm bile olabilir ama yanında verilen oyunlar bildiğiniz normal kendi oyun kabında verilir. Kısaca bu ürünler bundle değildir.
Yine de birileri alıp denemeden kimse içindeki sürümü garanti edemez.

Migrosta 3000 tl ve 1 yıldır aynı rafta duruyor mesela her gittiğimde bakıyorum
Eğer aynı konsol olduğuna eminsen ve en az 1 yıldır orada duruyor ise o konsol 6.72 veya altında olması gerekir.
Ama belki o gördüğün satılıp aynı kutulusundan konmuş olma ihtimali de olabilir bunu bilemeyiz yani o zaman versiyon değişebilir.
Genel manada 7.00 sürüm 8 Ekim 2019 tarihinde çıktığı için ancak bu tarihten itibaren çıkan konsollar 7.00 içerebilir. Öncesi ise 6.72 ve altıdır.

Yani 1 senedir rafta olduğuna ve değiştirilmediğine emin olduğunuz konsol tabi ki 6.72 ve altında olacaktır. :)

ali_candan

Katılımcı Üye
19 Kas 2018
95
8
Internette ne migros ta ne carfoursa da yok sadece vatan mediamarkt gibi yerlerde var ordakilerin paketleri hep aynı yani aynı oyunlar var yanlarında, ayrıca galiba konsollara %50 ek gümrük vergisi geldi diye fiyatlar artti ama bu ek gümrük vergisi ne zaman kalkicak bilmiyorum 3 aylikti sanirim

ali_candan

Katılımcı Üye
19 Kas 2018
95
8
Resmi Gazete'de bugün yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararı ile oyun konsollarına ilave gümrük vergisigetirildi. Konsollar için bugünden itibaren geçerli olan ve 30 Eylül 2020'ye kadar yüzde 50 olarak uygulanacak olan bu ithalat vergisi, 1 Ekim 2020'den sonra ise yüzde 20 olacak.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
2,127
113
44
Antalya
Resmi Gazete'de bugün yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararı ile oyun konsollarına ilave gümrük vergisigetirildi. Konsollar için bugünden itibaren geçerli olan ve 30 Eylül 2020'ye kadar yüzde 50 olarak uygulanacak olan bu ithalat vergisi, 1 Ekim 2020'den sonra ise yüzde 20 olacak.
Evet bir kaç ay önce ben paylaşmıştım bu haberi bizim meşhur uzun kırma konusunda. İşte artık PS5 te 7-8 bin e gelir diye tahmin ediyorum.
Ve i-phone fiyatlarına bakıp neredeyse 15 bine kadar çıktığını görünce bu beklenen konsol fiyatı ucuz bile kalabilir düşüncesi oluştu bende. Anlayana. :)

ali_candan

Katılımcı Üye
19 Kas 2018
95
8
Şuan 60 günü var yani 1 ekim de %20 ye inecek deniyor ama uzatılırsa şaşırmam geçen sene 2200 olan cihaz şuan 3800

vdtycl4

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
769
93
Evet bir kaç ay önce ben paylaşmıştım bu haberi bizim meşhur uzun kırma konusunda. İşte artık PS5 te 7-8 bin e gelir diye tahmin ediyorum.
Ve i-phone fiyatlarına bakıp neredeyse 15 bine kadar çıktığını görünce bu beklenen konsol fiyatı ucuz bile kalabilir düşüncesi oluştu bende. Anlayana. :)
Sahiden ya ne rezillik çektik öyle 2 yıl bekledik dile kolay 😅 ona rağmen ancak 6.72 kırıldı 7.50 flan kırılmadı yani artık 7.51 de seneye kırılır Ps5 çıkınca ps4 e artık yeni oyunlar pek çıkmaz ondan dolayı bir sonraki kırma bu kadar uzun sürmez diye tahmin ediyorum azami 1 yıl sürer

2. el cep telefonu alıyoruz