Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS3 Türkçe Yama Silent Hill Downpour PS3 Türkçe Yama İndir v3.0 (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, bu yamayı daha önce paylaşmıştım. Fakat burada paylaşmadım. SH Downpour yamasını burada da paylaşmaya karar verdim. Öncelikle Programlama ve Port konusunda desteklerini esirgemeyen bekir007 arkadaşıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. O olmasaydı bu yamayı çıkartamazdım. Teşekkürler bekir007:) Yama konusunda desteklerini esirgemeyen THE DARKNESS arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Çok teşekkür ettim :D Ama ben böyle biriyim, kimin hakkı geçmişse yazıyorum. Oyunun türkçe çevirisi bana aittir arkadaşlar. Bu yama üzerinde çok çalıştım, sonunda yamanın son hali olan v3.0 güncellemesini dün yayınladım. Bu yamayı kurmanız da fayda var. Çıkartmış olduğum önceki sürümden çok çok daha iyi diyebilirim. v2.0 güncellemesine sahip olan arkadaşlarımız, bu yamayı v2.0 sürümünün üzerine kurabilirler. Yalnız oyunu açmadan önce, kurulum dosyasını siliniz. Sildikten sonra oyunu çalıştırınız. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

EDİT: Eksik kalan notları çeviren Merve Erdener'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

12.10.2018
v3.0 İle Gelen Yenilikler:
Oyunda bulunan çeviri hataları düzeltildi. Eksik kısımlar türkçeye çevrildi.
Türkçe karakter desteklemeyen kısımlar (Notlar hariç) tamamen düzeltildi. Notlar da (ş,ı,ğ) harfleri desteklenmiyor.
Notlarda bulunan çeviri hataları bu sürüm ile birlikte düzeltildi.
Oyun İçi Konuşmalar, Ara Sahneler, Menü, Görevler ve İpuçlarına türkçe font desteği sağlandı.

Oyun içi konuşmalar %95 & Notlar %95 Türkçedir.

TOOL
BEKİR007

TÜRKÇE ÇEVİRİ
ÇAĞ

EKSİK KALAN NOTLAR (ÇEVRİLMEYEN NOTLAR)
MERVE ERDENER

PS3 PORT VE DÜZENLEME
BEKİR007

ÇAĞ

v2.0 sürümünün oynanış videolarını çeken Kırmızı Kep (Burak Abi)'ye teşekkürlerimi sunuyorum. v3.0 sürümünü kim çeker artık bilemiyorum :D

TÜRKÇE YAMA LİNKİ
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

çağ

Katılımcı Üye
Yama güncellendi. Dosyaları bulundukları dizine attıktan sonra, oyuna ait kurulum dosyasını silin. Kurulum dosyasını sildikten sonra oyunu çalıştırın.

Eksik kalan notları (çevrilmeyen notları) çeviren Merve Erdener'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleme:

emacorp97

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, bu yamayı daha önce paylaşmıştım. Fakat burada paylaşmadım. SH Downpour yamasını burada da paylaşmaya karar verdim. Öncelikle Programlama ve Port konusunda desteklerini esirgemeyen bekir007 arkadaşıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. O olmasaydı bu yamayı çıkartamazdım. Teşekkürler bekir007:) Yama konusunda desteklerini esirgemeyen THE DARKNESS arkadaşımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Çok teşekkür ettim :D Ama ben böyle biriyim, kimin hakkı geçmişse yazıyorum. Oyunun türkçe çevirisi bana aittir arkadaşlar. Bu yama üzerinde çok çalıştım, sonunda yamanın son hali olan v3.0 güncellemesini dün yayınladım. Bu yamayı kurmanız da fayda var. Çıkartmış olduğum önceki sürümden çok çok daha iyi diyebilirim. v2.0 güncellemesine sahip olan arkadaşlarımız, bu yamayı v2.0 sürümünün üzerine kurabilirler. Yalnız oyunu açmadan önce, kurulum dosyasını siliniz. Sildikten sonra oyunu çalıştırınız. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

EDİT: Eksik kalan notları çeviren Merve Erdener'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

12.10.2018
v3.0 İle Gelen Yenilikler:
Oyunda bulunan çeviri hataları düzeltildi. Eksik kısımlar türkçeye çevrildi.
Türkçe karakter desteklemeyen kısımlar (Notlar hariç) tamamen düzeltildi. Notlar da (ş,ı,ğ) harfleri desteklenmiyor.
Notlarda bulunan çeviri hataları bu sürüm ile birlikte düzeltildi.
Oyun İçi Konuşmalar, Ara Sahneler, Menü, Görevler ve İpuçlarına türkçe font desteği sağlandı.

Oyun içi konuşmalar %95 & Notlar %95 Türkçedir.

TOOL
BEKİR007

TÜRKÇE ÇEVİRİ
ÇAĞ

EKSİK KALAN NOTLAR (ÇEVRİLMEYEN NOTLAR)
MERVE ERDENER

PS3 PORT VE DÜZENLEME
BEKİR007

ÇAĞ

v2.0 sürümünün oynanış videolarını çeken Kırmızı Kep (Burak Abi)'ye teşekkürlerimi sunuyorum. v3.0 sürümünü kim çeker artık bilemiyorum :D

TÜRKÇE YAMA LİNKİ
[Gizli içerik]
tebrikler .. başarılarınızın devamını diliyorum ..

2. el cep telefonu alıyoruz