Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Türkçe Yama Silinen Yamaları Geri Toplama Noktası (AC Black Flag, La Noire, Darksiders, Vampyr ve bir çok oyun eklendi)

2. el cep telefonu alıyoruz

Tetelac

Katılımcı Üye
29 Eki 2019
36
8
Bildiğiniz üzere biri kafasına göre kendi portladığı yamaların linkini sildi ayrıca silinmeyen çoğu yamanında linki kırık. Bu hem şuan ki kullanıcıların yedek ihtimalini kaldırıyor hem de yeni kişiler yararlanamıyor artık yamadan. Bu yüzden şuan bu yamaları kullanan kişiler titles/contents içindeki yamalarını bir yere yükleyip burada paylaşırsa topluluk için çok iyi olacaktır. Hem sizin için bir yedek olur hem de yeni kişiler yararlanır.

Son düzenleme:

Tetelac

Katılımcı Üye
29 Eki 2019
36
8
Witcher 3, Vampyr ve Call of Juarez Gunslinger'ı yükledim.

Topluluktan arkadaşa yardımı için çok teşekkürler Darksiders, Little Nightmare ve bazı internette olmayan yamaları yükledi.

Equin yeni yamalar yükledi katkısı için çok teşekkürler. Ac Black Flag ve La Noire ve My Friend Pedro'yu yükledi.

Not: Yamalar geldikçe bu yoruma yenilerini ekliyorum.

Son düzenleme:

Tetelac

Katılımcı Üye
29 Eki 2019
36
8
Herkesi buraya çekebilirsek çok iyi olacak çoğu yamayı geri toplayabileceğimizi düşünüyorum sadece emre007'nin değil scofield'ın yamalara da ulaşılamıyor la noire gibi kısaca elinizdeki yamaları burada paylaşırsanız çok faydalı olur

Tetelac

Katılımcı Üye
29 Eki 2019
36
8
Equin ve Takirdayan sayesinde işe yarayacak bir çok yama eklendi arkadaşlar teşekkürler onlara. Daha fazla kişiye ulaşıp yamaların çoğunu geri toplayabiliriz.

Cello

Katılımcı Üye
24 May 2020
22
3
AC black flack
witcher 3 yama

call of juarez juarez yama

vampyr yama vampyr yama

Takirdayan'a yardımı için çok teşekkürler Darksiders, Little Nightmare ve bazı internette olmayan yamalar bu paketin içinde var Yama

Equin yeni yamalar yükledi katkısı için çok teşekkürler. Ac Black Flag ve La Noire ve My Friend Pedro'yu yükledi. Assassin Creed Black Flag NS Türkçe Yama.zip My Friend Pedro NS Türkçe Yama.zip LA_Noire_Nintendo_Switch_TR_YAMA.zip

Not: Yamalar geldikçe bu yoruma yenilerini ekliyorum.
AC black flag sorunlu galiba hocam o inmedi

Cello

Katılımcı Üye
24 May 2020
22
3
la noire sorunsuz çalıştım ama vampyr yamayı yapınca açılmıyor önerisi olan varmı

Cello

Katılımcı Üye
24 May 2020
22
3
La noire darksideds vampyr celeste tr yamaları tamam bu konuyu açan tetelac a tekrar teşekkür ederim
Hollow knight hata verdi diğer yaptığım yamalar sorunsuz çalıştı vampyr baya bi geç açılıyor yamalı iken

CoNQueRa

Katılımcı Üye
16 Mar 2019
45
8
La noire darksideds vampyr celeste tr yamaları tamam bu konuyu açan tetelac a tekrar teşekkür ederim
Hollow knight hata verdi diğer yaptığım yamalar sorunsuz çalıştı vampyr baya bi geç açılıyor yamalı iken
hollow knight'ın güncellemesini yapmamanız gerekiyordu sanırım :) Ya da yapmanız gerekiyordu. Eğer yapmadıysanız yapın, yaptıysanız geçmiş olsun.

2. el cep telefonu alıyoruz