Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Nintendo Switch Türkçe Yama Silinen Yamaları Geri Toplama Noktası (AC Black Flag, La Noire, Darksiders, Vampyr ve bir çok oyun eklendi)

2. el cep telefonu alıyoruz

CoNQueRa

Katılımcı Üye
16 Mar 2019
45
8
Tekrar indirdim güncelleme

Tekrar indirdim güncelleme olmadan oyunu hiç açmadı :)
Ondan geçmiş olsun dedim :) Bir kere güncellediyseniz artık sistem tamamını kurmadan yüklendi saymıyor :( Diğer bölge sürümlerinde farklı sonuçlar elde edebilirsiniz ama Pal, ntsc-j, usa...

CoNQueRa

Katılımcı Üye
16 Mar 2019
45
8
Ama sanki aklımda Hollow Knight 1.4 ya da 1.5 bilmem kaç güncellemesinde çalışıyor diye kalmış. Bence sizinki güncel değildi.

Edit: 1.4.3.2 müş.

Son düzenleme:

dnc789

Katılımcı Üye
30 May 2020
17
1
adamsınız aradığım yamalar sonunda çıktı emrenin yamalarınada ulaşsak çok güzel olur.

dnc789

Katılımcı Üye
30 May 2020
17
1
doğru ama fnal fantasy 7 de olsa çok güzel olurdu onu oynamayı çok istiyorum valla.

daredevil319

Katılımcı Üye
14 Kas 2018
9
1
Witcher 3, Vampyr ve Call of Juarez Gunslinger'ı yükledim.

Topluluktan arkadaşa yardımı için çok teşekkürler Darksiders, Little Nightmare ve bazı internette olmayan yamaları yükledi.

Equin yeni yamalar yükledi katkısı için çok teşekkürler. Ac Black Flag ve La Noire ve My Friend Pedro'yu yükledi.

Not: Yamalar geldikçe bu yoruma yenilerini ekliyorum.
öncelikle emeğine sağlık yararlı bir paylaşım.. ben witcher 3 yamasını kurdum fakat oyun hata verip açılmaz oldu nedeni ne olabilir ?

2. el cep telefonu alıyoruz