Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

HEDİYELER Sizlerden Gelen HEDİYELER :)

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Bu konuyu açarken mutlu olduğumu söylemek ve gerçekten beni seven dostlarımın var olduğunu bilmek, benim açımdan son derece güzel birşey. :) Türkçe yamalar adına destek olamayan arkadaşlarım da, bana hediye olarak bazı şeyler göndermişler teslim aldığımda buradan ne olduklarını paylaşacağım. :giggle:
Onların sayesinde böyle bir konuyu açma şansın oldu.Bakalım devamı gelecek mi? :D

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Ve koca yürekli @multimesut boş durmadı.Bir oyun daha gönderip destek olurken yanında bonus olarak bir kutu çikolata göndermiş. Allah razı olsun kardeşim. :giggle: Arada sırada yer seni hatırlarım. :ROFLMAO:

le0nardo da vinci

Katılımcı Üye
@le0nardo da vinci Arkadaşımızın gönderdiği içinde, yok yok olan hediyeleri aldım.Destek için oyun gönderemese, çorba da tuzum olsun diyerek gönderdi.Çok teşekkür ederim kardeşim. :)

Dipnot: Sıcak çikolata da bu havada çok gidecektir. :D

ne demek işin görülsün her nekadar bişey gönderemesemde.Emeğine sağlık iyiakşamlar iyi forumlar.:cool:(y)(y)(y)

Emrah1925

Katılımcı Üye
@Emrah1925 Destek olmakla kalmayıp, ps4 oyunlarının yanında bir sürü şeyi hediye olarak göndermiştir..Kendisine çok teşekkür eder hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim. :giggle:

Ne Demek Kardeşim, Gönlümden Çok Daha Fazlası Geçmesine Rağmen Malum bildiğin ufak tefek sıkıntılar yüzünden bu kadarını yollayabildim :) İmkanı olan Tüm kardeşlerimizin destek olmaları dileğiyle ;)

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
@sezar61 Arkadaşımız, daha Trabzon'dan bu oyunları hediye olarak göndermiştir.Kendisine çok teşekkür ediyorum. :)

Dipnot: Kusura bakmayın, gönderdiğinizden daha yeni haberim oldu ve bugün alabildim. (y)

2. el cep telefonu alıyoruz