PS4 Türkçe Yama Sleeping Dogs: Definitive Edition PS4 Türkçe Yama Hazır ! [DESTEK BEKLENİYOR]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator

Buradan indirebilirsiniz:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
PAROLA: SCOFIELD

Oyunu Çeviren: TECHNOGAME ekibine teşekkür ederiz...
PS4'e göre düzenleme port etme: @Scofield
PS4 Oyun Bölge Kodu: CUSA0XXXX

Kurulum: İndirdiğiniz arşivi çıkartın içindeki .pkg olan türkçe yamayı exFAT formatlı usb diskin ana dizinine atıp DEBUG SETTINGS > GAME > PACKAGE INSTALLER sekmesinden kurulumu yapın.

Menü ve Arayüz

%100

Diyaloglar

%100

Senaryo

%100

Görüntüler

VIDEO

çağ

Katılımcı Üye
Tabii ki Sleeping dogs :D Kutuyu görünce aklıma sleeping dogs geldi.

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
Umarım bu defa bende cusa kodu uyar oyunların hep kodları yüzünden yeniden indirmek zorunda kalıyorum ?
Valla ben sadece tahmin ettim. Bakalım sleeping mi, yoksa başka bir oyun mu?

Bu arada thief de yapılacaklar listemde yer alıyor. Lakin oyun içi kısımlar farklı yerlerde. Çok uğraştıracak. Textler PS3 gibi aynı dosyada yer almıyor.

çağ

Katılımcı Üye
İnşallah uyumlu olur. Ama oyunu gece 2 de indirirseniz sabaha inmiş olur :)

keremec

Katılımcı Üye
Umarım bu defa bende cusa kodu uyar oyunların hep kodları yüzünden yeniden indirmek zorunda kalıyorum ?
Duxas Repackager kullanabilirsin. Tekrar indirmene gerek kalmaz.
Tabii ki Sleeping dogs :D Kutuyu görünce aklıma sleeping dogs geldi.
Galiba Sleeping Dogs :) Hatırladığım kadarıyla pc de definitive edition yaması yoktu düzgün tool yok diye. Umarım çok fazla uğraştırıcı değildir bu yüzden. Elin değmişken dosya yapısı aynı ise pc ye çıkarmayı da düşünürsün umarım @Scofield. PC de oynayacak arkadaşlar için de ilaç gibi gelir valla. İşin komik yanı oyunun yama uyumlu versiyonu satılmıyor steamde :D Yakuza, gta karışımı güzel bir oyundu ben çok beğenmiştim. Türkçe yama da iyiydi diye hatırlıyorum. İnşallah bir sıkıntı çıkmadan yayınlanır yama.

serif61

Katılımcı Üye
Duxas Repackager kullanabilirsin. Tekrar indirmene gerek kalmaz.

The evil whitin 2 için denedim daha önce hata verdi olmadı cusa kodu aynı olmayınca olmuyor the evil whitin 2 ve dil dosyası elimde olsa yapardım ne güzel

serif61

Katılımcı Üye
İnşallah uyumlu olur. Ama oyunu gece 2 de indirirseniz sabaha inmiş olur :)
Hiçte öyle olmuyor ben zaten oyun indiricem zaman pc yi açık bırakıyorum lafta 24 mbit bağlantı hızımız ama 3 günde ancak iniyor bir oyun

serif61

Katılımcı Üye
Valla ben sadece tahmin ettim. Bakalım sleeping mi, yoksa başka bir oyun mu?

Bu arada thief de yapılacaklar listemde yer alıyor. Lakin oyun içi kısımlar farklı yerlerde. Çok uğraştıracak. Textler PS3 gibi aynı dosyada yer almıyor.
Thief i de te yaparsanız severek oynarız inşallah thief i tr yapmadan indirmiycem ona göre cusa koduna göre indiricem yoksa tutduramıyoruz torrentdwn indiriyorum ben torrwntlerin kodu bizim bölge kodu ile genelde turmuyor

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
O resimden nasıl tahmin ettiniz, helal olsun :D

Evet, "Sleeping Dogs: Definitive Edition" üzerinde çalışmalara başladım.Çalışmanın biraz zorlu geçeceğini söyleyebilirim.Ama hiç kimsenin şüphesi olmasın türkçe yama çıkacaktır. (y)

PC için, türkçe yaması hazırlanıyor ve çıkmasına çok birşey kalmadı. U-CREW sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. (y)

çağ

Katılımcı Üye
Thief i de te yaparsanız severek oynarız inşallah thief i tr yapmadan indirmiycem ona göre cusa koduna göre indiricem yoksa tutduramıyoruz torrentdwn indiriyorum ben torrwntlerin kodu bizim bölge kodu ile genelde turmuyor
İnşallah :)

çağ

Katılımcı Üye
O resimden nasıl tahmin ettiniz, helal olsun :D

Evet, "Sleeping Dogs: Definitive Edition" üzerinde çalışmalara başladım.Çalışmanın biraz zorlu geçeceğini söyleyebilirim.Ama hiç kimsenin şüphesi olmasın türkçe yama çıkacaktır. (y)

PC için, türkçe yaması hazırlanıyor ve çıkmasına çok birşey kalmadı. U-CREW sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. (y)
Kutuyu görünce aklıma ilk sleeping dogs geldi :) Şimdiden kolay gelsin.

sedat8879

Katılımcı Üye
Eline sağlık. Harika oyundur TR yamasız olmazdı.

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
elinize sağlık.. ps3 de bitirmiştim tavsiye ederim açık dünya güzel bir oyun...

2. el cep telefonu alıyoruz