Nintendo Switch Türkçe Yama Sniper Elite V2 Remastered NS Türkçe Yama

2. el cep telefonu alıyoruz

emre_007

Katılımcı Üye
1622
1623

1624
1625
1626
1627
1628

Evet Kardeşlerim. Oyunçevirinin Türkçe yamasını eksik olan İngilizce kısımlar çevrilerek nintendo switche uyumlu hale getirilmiştir. Scofield abimin dediği gibi işallah hırsızlık olmaz. Resident Evil Revelations 2 bile çaldı bu hırsızlar utanmadan ben yaptım dediler. Türkiye'de ilk bu sitede bu yama yayınlanmıştır. Herkese hayırlı oyunlar...

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

Nyks58

Katılımcı Üye
Nintendo Switch cihazina sahip degilim ama yamadaki emegi anlamak icin cihaza sahip olmama gerek yok sanirim Ellerine saglik dostum

nedokaplan

Katılımcı Üye
eline sağlık teşekkürler

nedokaplan

Katılımcı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1622
Ekli dosyayı görüntüle 1623

Ekli dosyayı görüntüle 1624
Ekli dosyayı görüntüle 1625
Ekli dosyayı görüntüle 1626
Ekli dosyayı görüntüle 1627
Ekli dosyayı görüntüle 1628

Evet Kardeşlerim. Oyunçevirinin Türkçe yamasını eksik olan İngilizce kısımlar çevrilerek nintendo switche uyumlu hale getirilmiştir. Scofield abimin dediği gibi işallah hırsızlık olmaz. Resident Evil Revelations 2 bile çaldı bu hırsızlar utanmadan ben yaptım dediler. Türkiye'de ilk bu sitede bu yama yayınlanmıştır. Herkese hayırlı oyunlar...

[Gizli içerik]
İndirdim kurdum oldu yalnız ikinci görevi almadan hata veriyor ve oyundan atıyor

emre_007

Katılımcı Üye
Evet Baktım o ana gelince İngilizce oynayıp yada farklı bir dile geçin o an o sahneyi 2. bölüme geçin. Orda Türkçeye geçin. Dosyalarda baktım hiçbir hata yok. Komutlar ve Türkçe yazılarda sıkıntı yok. Ama video görüntüsüne geçince otomatik arıza veriyor. O esnada ya Türkçe cümleyi kabul etmiyor. Çünkü İngilizce dosyasıyla hata verdiği yerdeki kısımları kontrol ettim ama genede oyundan atıyor. Bide kullandığımız tool programlarından da kaynaklı olabilir. Başka bir tool programı bulup deneyeceğim. Senkranizyon hatası veriyor. Video ile o an altyazı eşleşmiyor zaman olarak o da hata vermesine sebep oluyor.

Son düzenleme:

nedokaplan

Katılımcı Üye
Evet Baktım o ana gelince İngilizce oynayıp yada farklı bir dile geçin o an o sahneyi 2. bölüme geçin. Orda Türkçeye geçin. Dosyalarda baktım hiçbir hata yok. Komutlar ve Türkçe yazılarda sıkıntı yok. Ama video görüntüsüne geçince otomatik arıza veriyor. O esnada ya Türkçe cümleyi kabul etmiyor. Çünkü İngilizce dosyasıyla hata verdiği yerdeki kısımları kontrol ettim ama genede oyundan atıyor. Bide kullandığımız tool programlarından da kaynaklı olabilir. Başka bir tool programı bulup deneyeceğim. Senkranizyon hatası veriyor. Video ile o an altyazı eşleşmiyor zaman olarak o da hata vermesine sebep oluyor.
Dediğin gibi yaptım oldu ve 2 ci bölümü bitirdim o hata ile karşılaşmadım sıkıntı yok gibi artık :)

çağ

Katılımcı Üye
Bana orjinal dosyaları müsait olunca atabilir misiniz?

Tool da bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Yalnız hangi sahnede hata veriyor onu tespit etmek lazım. Oynanış videoları size yardımcı olacaktır. O kısmın videosunun linkini buraya atabilir misiniz? Ancak bu şekilde sorunlu dosyayı tespit edebiliriz. :)

çağ

Katılımcı Üye
Bu arada SE V2 en sevdiğim oyunlardan bir tanesi diyebilirim :) PS3 yamasında imkansızı başarmıştım. :)

emre_007

Katılımcı Üye
1631

Tam bu sahnede çukura giderken tutorial kısmının son ara videosu havadan uçaklar bombardıman yaparken gösteriyor. O esnada ara video girerken küt arıza veriyor.

2. el cep telefonu alıyoruz