Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Sorun yaratmayacak usb önerisi verirmisiniz.

2. el cep telefonu alıyoruz

keyy9863

Katılımcı Üye
28 Tem 2020
31
8
öncelikler herkeze merhaba arkadaşlar acaba bana sorun yaşatmayacak usb önerisi verirmisiniz. şu an bende 320 gb toshiba harddisk var ama hangi oyunu kurduysam sürekli hata verdi bir türlü oyun kuramadım bende gitim bir usb belek aldım 64 gb markasını tam hatırlayamadığım bir usb belekti o bazı oyunları kurdu bazılarını kurmadı hata verdi kurulum sırasında tıpkı harddiskin verdiği hata gibi bir türlü sağlam oyun kurmadım çok çaresiz kaldım acaba bana sorun yaratmayacak bir usb belek önerirmisiniz 256 gb olsa çok iyi olur. sizin kulandığınız bir usb belekte olabilir kurulum sırasında hata vermesin yeter teşekkürler.

baybarsturan

Administrator
Yönetici
Administrator
14 Eyl 2018
2,561
113
44
Antalya
Korsan PS4 konsol kullandığınızı varsayarak yazıyorum.

Kullandığınız HDD veya flash bellek bad sector gibi yada başka şekilde arızalı değil ise (ki bu olasılık düşük çünkü birden fazla cihaz ile denemişsiniz)
muhtemelen eski 1.6 - 1.7 - 1.8 gibi HEN kırmaları yaptığınız için kurmalar sırasında hata alıyor olabilirsin. Bunun çözümü ise çok basit Al azif 2.1.2 veya
bunun gibi 2.0 üstü başka HEN kırmaları yaparsanız sorunun çözüleceğine inanıyorum. Aşağıdaki konuda videoda gösterdiklerimi harfiyen aynısını yapınız.

Bu şekilde sorununuz çözülürse yeni bir usb almanıza gerek kalmaz. Ama yine de kaliteli ve hızlı bir usb alacağım derseniz aşağıda 2 tane kullandığım usb modellerini tavsiye ederim. Eğer çok pahalı bulursanız 256 GB değil aynı modelin 128 GB olanlarına bakabilirsiniz. Neden pahalı derseniz hızlı oldukları için ve kaliteli ürünlerdir. Sandisk çok iyi bir markadır ama unutmayın genel olarak bütün markalarda USB okuma-yazma hızları fiyat ile doğru orantılıdır yani USB ne kadar hızlı ise o kadar pahalı olmaktadır. Yani Sandisk markası bile olsa eğer ucuz ürün modeline bakarsanız doğal olarak aşağıda örnek verdiğim ürünlerdeki hızı elde edemezsiniz. Ne kadar ekmek o kadar köfte olayı yani.

Kısaca USB bakacaksanız Sandisk veya Kingston gibi markalara bakınız ve okuma yazma hızlarını karşılaştırın. Yazma hızı yüksek olan en iyisidir.

Son düzenleme:
2. el cep telefonu alıyoruz