PS4 Türkçe Yama Spintires: MudRunner PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir oyunun türkçe yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren OXYGEN1986 arkadaşımıza, forum üyeleri adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisi yamayı türkçe karakter kullanmadan çevirmişti. Yamayı port edip denediğimde, oyunun türkçe karakterleri desteklediğini gördüm. Ve yamayı bu şekilde port etmeye karar verdim. Ayrıca, yazıları daha iyi okuyabilmeniz için yamada küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Bundan sonraki yama çalışmalarımda da küçük harf yerine büyük harf kullanmayı düşünüyorum. Türkçe yamanın uyumlu olduğu oyunu da paylaştım.
Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi oyunlar dilerim :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OXYGEN1986

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

TÜRKÇE YAMALI OYNANIŞ VİDEOSU

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
Yama upload ediliyor.......................

çağ

Katılımcı Üye
Konuya türkçe yama linki eklenmiştir. Herkese iyi oyunlar dilerim :)

rzg

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir oyunun türkçe yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren OXYGEN1986 arkadaşımıza, forum üyeleri adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisi yamayı türkçe karakter kullanmadan çevirmişti. Yamayı port edip denediğimde, oyunun türkçe karakterleri desteklediğini gördüm. Ve yamayı bu şekilde port etmeye karar verdim. Ayrıca, yazıları daha iyi okuyabilmeniz için yamada küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Bundan sonraki yama çalışmalarımda da küçük harf yerine büyük harf kullanmayı düşünüyorum. Türkçe yamanın uyumlu olduğu oyunu da paylaştım.
Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi oyunlar dilerim :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OXYGEN1986

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
TSK

never1die

Katılımcı Üye
Emeğinize sağlık,teşekkürler.
Torrentte seed eden yok burdan jdownloader ile son hız indirebilirsiniz .
Filecrypt

Son düzenleme:

dehcet

Katılımcı Üye

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OXYGEN1986

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
çok güzel teşekkür ederiz

2. el cep telefonu alıyoruz