Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PS VITA Türkçe Yama Stardew Valley PS Vita Türkçe Yama

2. el cep telefonu alıyoruz

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
28
28
Stardew Valley için tükçe yama hazırladım. Şuan için tek yerde oyun çöküyor, ilk başladığınızda gelen hediye paketini açınca. Bunu önlemek için de ilk günü ingilizce oynamanız gerekiyor. İlk günü bitirip kaydettikten sonra oyunu tekrar açarak türkçeyi seçip oyuna girebilirsiniz.

Yama US PCSE01235 sürümü için hazırlandı. EU sürümünde de çalışabilir rePatch içindeki klasörün ismini PCSB01226 yaparak deneyebilirsiniz.

Yamayı kullanabilmeniz için rePatch kurulu olmalıdır.

Kurulum: Zipten çıkan rePatch klasörünü hafıza kartınızın ana klasörüne (ux0:\ içine) atın.

İndirme linkleri:
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Gizli içerik
Gizli içerik
Gizli içerik
Oyunda ilk gün harici çökme olursa lütfen bildirin düzeltmeye çalışırım. Oyun çok geniş olduğundan herşeyi deneme fırsatım olmadı.

Oyun içi görüntü:

Son düzenleme:

TILSIMTR

Katılımcı Üye
30 Kas 2019
15
3
Stardew Valley için tükçe yama hazırladım. Şuan için tek yerde oyun çöküyor. İlk başladığınızda gelen hediye paketini açınca. Bunu önlemek için de ilk günü ingilizce oynamanız gerekiyor. İlk günü bitirip kaydettikten sonra oyunu tekrar açarak türkçeyi seçip oyuna girebilirsiniz.

Yama US PCSE01235 sürümü için hazırlandı. EU sürümünde de çalışabilir rePatch içindeki klasörün ismini PCSB01226 yaparak deneyebilirsiniz.

[Gizli içerik]
İndirme linkleri:
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Oyunda ilk gün harici çökme olursa lütfen bildirin düzeltmeye çalışırım. Oyun çok geniş olduğundan herşeyi deneme fırsatım olmadı.

Oyun içi görüntü:

teşekkürler

rinzl3rxo

Katılımcı Üye
14 Ocak 2020
4
3
Stardew Valley için tükçe yama hazırladım. Şuan için tek yerde oyun çöküyor, ilk başladığınızda gelen hediye paketini açınca. Bunu önlemek için de ilk günü ingilizce oynamanız gerekiyor. İlk günü bitirip kaydettikten sonra oyunu tekrar açarak türkçeyi seçip oyuna girebilirsiniz.

Kurulum: Zipten çıkan rePatch klasörünü hafıza kartınızın ana klasörüne atın.

İndirme linkleri:
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Oyun içi görüntü:

teşekkürler

cebeci1132

Katılımcı Üye
17 Eyl 2019
9
3

Kurulum: Zipten çıkan rePatch klasörünü hafıza kartınızın ana klasörüne atın.

İndirme linkleri:
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Oyun içi görüntü:

allah razı olsun mubarek

OrdeaL

Katılımcı Üye
8 Nis 2019
28
28
Kurulumu detaylı anlatabilir misiniz ilk defa yama yapacağım ve bilgim yok bu konu hakkında
İndirdiğiniz yamayı winrar, 7zip benzeri sıkıştırma programları yardımı ile zipten çıkarın. Zipin içinden rePatch klasörü çıkacaktır eğer vitaya dosyaları FTP ile aktarıyorsanız bu klasörü ux0: içine, kablo ile aktarıyorsanız bağlantıyı kurduktan sonra gelen ilk yere yani tüm dosyaları barındıran ana klasör içine atın. rePatch plugini kurulu ise yama aktif olacaktır.

2. el cep telefonu alıyoruz