Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama Styx Shards of Darkness PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye
rank

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir oyunun yaması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Sinan Saçoğlu (lennon54) arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama çalışmalarında kendisine başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de paylaştım. Herkse iyi forumlar diliyorum

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark

TÜRKÇE ÇEVİRİ
SİNAN SAÇOĞLU (LENNON54)

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

çağ

Katılımcı Üye
rank
Konuya oyun linki eklenmiştir. Yama çıktığı zaman, oyunun üzerine sorunsuz bir şekilde kurabileceksiniz.

sedat8879

Katılımcı Üye
rank

Sevgili newgamex üyeleri yeni bir oyunun yaması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Sinan Saçoğlu (lennon54) arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her yama konusuna bir video ekleyeceğim. Yama çıktığı zaman detaylı bir şekilde açıklamamı yapacağım. Herkse iyi forumlar diliyorum

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark

TÜRKÇE YAMALI TANITIM VİDEOSU ( İYİ SEYİRLER :) )

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

thnks

2. el cep telefonu alıyoruz