NINTENDO SWITCH REHBER Switch'i Kapatmadan Hafıza Kartına Oyun Yüklemek !

2. el cep telefonu alıyoruz

aytug25

Katılımcı Üye
Bildiğiniz gibi Switch'te hafıza kartına bir dosya atmak istediğimiz zaman, konsolu kapatıp, sd kartı çıkartıp istediğimiz dosyayı atıp, konsolu tekrar payload göndererek cfw modda açmamız gerekiyor.
Verdiğim linkten nro uzantılı uygulamayı indirin ve sd kartınızdaki switch klasörüne atın.
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Sd kartı konsolunuza takın. Cfw olarak açın. Albümden girdiğiniz cfw menüde Homebrew uygulama olarak attığımız program gözüküyor. Programı çalıştırın ve konsolu usb kablosu ile bilgisayara bağlayın.

Bilgisayar artık switch konsolunuzu 3 bölüm olarak görecek, sd kart yazana girip istediğiniz oyunu buraya yapıştırın. Diğer iki bölüm sistemle ilgili olduğu için o kısımları ellemeyin.

Dosya kopyalama işiniz bitince switch'ten x tuşuna basıp programı sonlandırın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
Kardeşim eline sağlık. Herkese faydalı olacak rehber hazırlamışsın. :)

Sitemizi taklit eden ve gözden kaçırdığı konuları sitemiz sayesinde öğrenen karaktersiz insana tek söyleyeceğim şey; Bu senin son çırpınışların az kaldı!

aytug25

Katılımcı Üye
Resimler için teşekkürler, rehber böyle daha iyi olmuş =)

Emrah1925

Katılımcı Üye
Ellerine ve Emeğine Sağlık.

4 GB üstü dosyaları kopyalamada sorun çıkartabiliyor bilginiz olsun (;

aytug25

Katılımcı Üye
3,99 GB olarak kalıyor ve otomatikman sanki Switch'te "x" tuşuna bastığındaki gibi kopyalama ekranını kapatıyor kardeşim.
saçma bir soru olacak ama sizin sd kart fat32 formatlı olmasın sakın, dün la noire yükledim 12 gb yine sorunsuz attı program ile, sizde neden hata verdi anlamadım.

Emrah1925

Katılımcı Üye
saçma bir soru olacak ama sizin sd kart fat32 formatlı olmasın sakın, dün la noire yükledim 12 gb yine sorunsuz attı program ile, sizde neden hata verdi anlamadım.
:) Estağfurullah Saçma Olmaz kesinlikle de, şanslıyımdır ben bu tür konularda, fat32 değil tabiiki ama bilmiyorum çok kurcalarsam sanki bozacakmışım gibi geliyor o nedenle çok kurcalamıyorum (;

2. el cep telefonu alıyoruz