Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

The Division 2 Özel Beta Kodu ! [PSN]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
rank rank
Merhaba arkadaşlar,

İlk oyununu severek oynamıştım.Multiplayer olarak herkesin hoşuna gidecek düzeydedir.
Orjinal PS4 kullanıcıları varsa oyun kodunu ona vermek istiyorum. Benim oynayacak zamanım yok :)

BETA KOD BURADA
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

keremec

Katılımcı Üye
rank
Pc den oynamak isteyen olursa bana mesaj atabilirsiniz. 3 arkadaş davet edebiliyormuşum beraber oynarız :)

Ayrıyetten ps4 de de böyle 3 arkadaş davet olayı olabilir.

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim hocam. Fazladan davetiye kodunuz mevcutmu acaba yada ben kayıt olabilirmiyim ?
Ubisoft sitesi üzerinden ubisoft club üyesi olmanız gerekir. Sonra birbirimizi arkadaş olarak ekleyeceğiz. Sonrasında ben sizin isminizi görüp
size davet atabilirim. Ubisoft sistemi böyle. :)

doruk91

Katılımcı Üye
rank
Ubisoft sitesi üzerinden ubisoft club üyesi olmanız gerekir. Sonra birbirimizi arkadaş olarak ekleyeceğiz. Sonrasında ben sizin isminizi görüp
size davet atabilirim. Ubisoft sistemi böyle. :)
Hocam benim uplay nickim TheNightMareDrK yalnız bu pc içinmi oluyor ps4 içinde aynımı işlemler hocam

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
PS4 için rica edebilirmiyim hocam :D
Şimdi orijinal son versiyon 6.20 de bulunan konsol ve plus hesabın var değil mi? Davetiye boşa gitmesin.

Sonra; PS4 te kullandığın kullanıcı hesabının email adresi ile Ubisoft Club
sitesine kayıt ol. Oradan birbirimizi arkadaş olarak ekleyeceğiz. Önce kayıt yap.
Sonra arkadaş ekle var orada yada arkadaş ara diye benim kullanıcı adım aynen buradaki gibi baybarsturan arattır beni bul
arkadaşlık isteği gönder. Genelde bana ulaşması isteğin 5 dakika sürüyor. Seni arkadaş olarak ekelyip sonra sana davet atabiliyorum.

Sen de bana PS4 kullanıcı adını yaz.

doruk91

Katılımcı Üye
rank
Şimdi orijinal son versiyon 6.20 de bulunan konsol ve plus hesabın var değil mi? Davetiye boşa gitmesin.

sitesine kayıt ol. Oradan birbirimizi arkadaş olarak ekleyeceğiz. Önce kayıt yap.
Sonra arkadaş ekle var orada yada arkadaş ara diye benim kullanıcı adım aynen buradaki gibi baybarsturan arattır beni bul
arkadaşlık isteği gönder. Genelde bana ulaşması isteğin 5 dakika sürüyor. Seni arkadaş olarak ekelyip sonra sana davet atabiliyorum.

Hemen kayıt oluyorum hocam

doruk91

Katılımcı Üye
rank

doruk911 hocam kullanıcı adım

2. el cep telefonu alıyoruz