Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

The Division 2 Özel Beta Kodu ! [PSN]

2. el cep telefonu alıyoruz

Scofield

Administrator
Yönetici
Administrator
6 Kas 2017
2,042
113
Merhaba arkadaşlar,

İlk oyununu severek oynamıştım.Multiplayer olarak herkesin hoşuna gidecek düzeydedir.
Orjinal PS4 kullanıcıları varsa oyun kodunu ona vermek istiyorum. Benim oynayacak zamanım yok :)

BETA KOD BURADA
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

keremec

Katılımcı Üye
7 Şub 2018
303
93
Pc den oynamak isteyen olursa bana mesaj atabilirsiniz. 3 arkadaş davet edebiliyormuşum beraber oynarız :)

Ayrıyetten ps4 de de böyle 3 arkadaş davet olayı olabilir.

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
961
93
43
Antalya
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim hocam. Fazladan davetiye kodunuz mevcutmu acaba yada ben kayıt olabilirmiyim ?
Ubisoft sitesi üzerinden ubisoft club üyesi olmanız gerekir. Sonra birbirimizi arkadaş olarak ekleyeceğiz. Sonrasında ben sizin isminizi görüp
size davet atabilirim. Ubisoft sistemi böyle. :)

doruk91

Katılımcı Üye
7 Tem 2018
25
3
Ubisoft sitesi üzerinden ubisoft club üyesi olmanız gerekir. Sonra birbirimizi arkadaş olarak ekleyeceğiz. Sonrasında ben sizin isminizi görüp
size davet atabilirim. Ubisoft sistemi böyle. :)
Hocam benim uplay nickim TheNightMareDrK yalnız bu pc içinmi oluyor ps4 içinde aynımı işlemler hocam

baybarsturan

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
961
93
43
Antalya
PS4 için rica edebilirmiyim hocam :D
Şimdi orijinal son versiyon 6.20 de bulunan konsol ve plus hesabın var değil mi? Davetiye boşa gitmesin.

Sonra; PS4 te kullandığın kullanıcı hesabının email adresi ile Ubisoft Club
sitesine kayıt ol. Oradan birbirimizi arkadaş olarak ekleyeceğiz. Önce kayıt yap.
Sonra arkadaş ekle var orada yada arkadaş ara diye benim kullanıcı adım aynen buradaki gibi baybarsturan arattır beni bul
arkadaşlık isteği gönder. Genelde bana ulaşması isteğin 5 dakika sürüyor. Seni arkadaş olarak ekelyip sonra sana davet atabiliyorum.

Sen de bana PS4 kullanıcı adını yaz.

doruk91

Katılımcı Üye
7 Tem 2018
25
3
Şimdi orijinal son versiyon 6.20 de bulunan konsol ve plus hesabın var değil mi? Davetiye boşa gitmesin.

sitesine kayıt ol. Oradan birbirimizi arkadaş olarak ekleyeceğiz. Önce kayıt yap.
Sonra arkadaş ekle var orada yada arkadaş ara diye benim kullanıcı adım aynen buradaki gibi baybarsturan arattır beni bul
arkadaşlık isteği gönder. Genelde bana ulaşması isteğin 5 dakika sürüyor. Seni arkadaş olarak ekelyip sonra sana davet atabiliyorum.

Hemen kayıt oluyorum hocam

doruk91

Katılımcı Üye
7 Tem 2018
25
3

doruk911 hocam kullanıcı adım

2. el cep telefonu alıyoruz