Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

çağ

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren BOS Türkçe Çeviri ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tool konusunda desteklerini esirgemeyen delutto arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. (Thanks a lot delutto :) ) @bekir007 arkadaşımızı unutmadım tabii ki :) Türkçe font için kendisine de teşekkürlerimi sunuyorum. Çok teşekkür ettim. Kimin emeği varsa yazıyorum. Kimsenin hakkını yemiyorum, yemeyeceğim. Herkese iyi forumlar diliyorum :)

NOT: Oyun İçi, Ara Sahneler, Görevler kısmında, yazıları daha rahat okuyabilmeniz için büyük harfler kullandım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

Türkçe yama CUSA08975 ve CUSA06166 sürümleri ile uyumludur.

ARAÇ ( TOOL )
DELUTTO

TÜRKÇE ÇEVİRİ
BOS TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ

PC & PS4 TÜRKÇE FONT
BEKİR İNCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

TÜRKÇE YAMALI OYNANIŞ VİDEOSU ( İYİ SEYİRLER :) )

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

sheytan4444

Katılımcı Üye
Scofield'ın konularını 6 7 aydır bekliyoruz hocam seninkini ne kadar bekleriz...

çağ

Katılımcı Üye
Scofield'ın konularını 6 7 aydır bekliyoruz hocam seninkini ne kadar bekleriz...
Şu tarihte paylaşacağız dersem yalan olur. Bu bütün yamalar için de geçerli. İşimizi büyük bir titizlikle yapıp sizlere sorunsuz bir yama sunmaya çalışıyoruz, çalışacağız. @Scofield ile de yama konularını konuşuyoruz. Sadece biraz sabırlı olmanızı istiyoruz.

murataga25

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Yaması henüz yayınlanmamış ama ben deneme amaçlı çevirip tool'un çalışıp çalışmadığını kontrol edeyim dedim. Sonuç gayet başarılı. Tool konusunda desteklerini esirgemeyen delutto arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. (Thanks a lot delutto:) Yama yayınlandığı zaman konsola uyarlayacağız. Yamaya türkçe font da ekleyeceğiz. Emeği geçen arkadaşların ismini yama çıktığı zaman konuda belirteceğiz. Herkese iyi forumlar diliyorum :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE YAMALI TANITIM VİDEOSU ( İYİ SEYİRLER :) )

Harikasın kral kolay gelsin

çağ

Katılımcı Üye
Port işlemine başlamış bulunmaktayım arkadaşlar :)

Oyun içi ve Ara sahneler de büyük harfler kullanacağım. Herkese iyi forumlar diliyorum :)

arif02

Katılımcı Üye
Port işlemine başlamış bulunmaktayım arkadaşlar :)

Oyun içi ve Ara sahneler de büyük harfler kullanacağım. Herkese iyi forumlar diliyorum :)
kardeşim leine sağlık açaba hangi sürümüne uyum sağlayaçak ona göre indirim sürüm kodunu yaza bilirmisin
bide tahmini nezan eklersin çok merak ediyorum bide bu ris of tomraider bir gelişme varmı

çağ

Katılımcı Üye
kardeşim leine sağlık açaba hangi sürümüne uyum sağlayaçak ona göre indirim sürüm kodunu yaza bilirmisin
bide tahmini nezan eklersin çok merak ediyorum bide bu ris of tomraider bir gelişme varmı
TÜRKÇE YAMA CUSA06166 SÜRÜMÜ İLE UYUMLU OLACAK.

BURADAN OYUNU İNDİREBİLİRSİNİZ :)

PS4 Pkg Oyun - The Evil Within 2 - CUSA06166 - PS4 PKG Oyun İndir

YENİ BAŞLADIM DİYEBİLİRİM. 4 DOSYA BİTTİ. DAHA 11 DOSYA VAR. AMA ÖNCE FONT KISMINA BAKMAM LAZIM. ARKADAŞIM ÇOK YOĞUN, BAKAMAZSA TÜRKÇE KARAKTERSİZ PAYLAŞACAĞIM. (Ş,Ğ,İ) HARFLERİ DESTEKLENMİYOR. SADECE (Ç,Ö,Ü) HARFLERİ DESTEKLENİYOR. YAZILARI DAHA İYİ OKUYABİLMENİZ İÇİNDE YAMADA BÜYÜK HARFLER KULLANACAĞIM. YAMA TAMAMLANINCA PAYLAŞACAĞIM, MERAK ETMEYİN :)

çağ

Katılımcı Üye
Yamaya türkçe font desteği sağlanmıştır :) Bekir arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum :)

2. el cep telefonu alıyoruz