Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

murataga25

Katılımcı Üye

Sevgili newgamex üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren BOS Türkçe Çeviri ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tool konusunda desteklerini esirgemeyen delutto arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. (Thanks a lot delutto :) ) @bekir007 arkadaşımızı unutmadım tabii ki :) Türkçe font için kendisine de teşekkürlerimi sunuyorum. Çok teşekkür ettim. Kimin emeği varsa yazıyorum. Kimsenin hakkını yemiyorum, yemeyeceğim. Herkese iyi forumlar diliyorum :)

NOT: Oyun İçi, Ara Sahneler, Görevler kısmında, yazıları daha rahat okuyabilmeniz için büyük harfler kullandım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen @ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

ARAÇ ( TOOL )
DELUTTO

TÜRKÇE ÇEVİRİ
BOS TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ

PC & PS4 TÜRKÇE FONT
BEKİR İNCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

TÜRKÇE YAMALI OYNANIŞ VİDEOSU ( İYİ SEYİRLER :) )

[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

harika

metallistm

Katılımcı Üye
8975 denedim çalıştı. Peşinen teşekkür etmeden indiremedigimiz için ilk teşekkür sayılmaz. Tekrar teşekkürler :)

2. el cep telefonu alıyoruz