Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

PS4 Türkçe Yama The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

2. el cep telefonu alıyoruz

serif61

Katılımcı Üye
Rica ederim. Keyifli oyunlar dilerim :)
Ne yazıkki bendeki oyuna uyumlu değilmiş fena üzüldüm vallahi ya nedir bu çile oyun indir kur sonra türkçe yama uyumsuz çıksın yama uyumlu olsa trainer uyumsuz yokmu bunu bir standarta oturtmanın yolu yada tr yamayı bizdeki oyuna nasıl port ederiz en sonunda yama düzenleme başlıycam valla bu uyumsuzlukların yüzünden 😀😀😀

çağ

Katılımcı Üye
Ne yazıkki bendeki oyuna uyumlu değilmiş fena üzüldüm vallahi ya nedir bu çile oyun indir kur sonra türkçe yama uyumsuz çıksın yama uyumlu olsa trainer uyumsuz yokmu bunu bir standarta oturtmanın yolu yada tr yamayı bizdeki oyuna nasıl port ederiz en sonunda yama düzenleme başlıycam valla bu uyumsuzlukların yüzünden 😀😀😀
Yamayı paylaşmadan önce oyun linklerini paylaşmıştım. Hatta hangi sürümlerle uyumlu olacağını da önceden yazdım. Uyumsuz olduğuna üzüldüm. Sitede biri bir şey paylaşmıştı, ama aklıma gelmiyor maalesef :(

serif61

Katılımcı Üye
Yamayı paylaşmadan önce oyun linklerini paylaşmıştım. Hatta hangi sürümlerle uyumlu olacağını da önceden yazdım. Uyumsuz olduğuna üzüldüm. Sitede biri bir şey paylaşmıştı, ama aklıma gelmiyor maalesef :(
Paylaştığınız link torrent değildi sanırım torrent olmayınca indirmesi imkansızlasıyor torrent olursa çok daha kolay indiriliyor size zahmet oyunun torrent linkini eklerseniz ordan indirelim teşekkürler

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
ben bir türlü bu yama ile uyumlu oyunu bulamadım... burda ki linklerde galiba zaman aşımına uğramış.. tekrar yüklenebilir mi acaba

çağ

Katılımcı Üye
ben bir türlü bu yama ile uyumlu oyunu bulamadım... burda ki linklerde galiba zaman aşımına uğramış.. tekrar yüklenebilir mi acaba
Linklerde sıkıntı yok gibi görünüyor. :)

Oyun linkini yamadan 1 ay önce paylaştım.

Keşke CUSA08975 sürümünü de indirip ona göre bir patch dosyası hazırlayabilsem. Ama maalesef elimden bu kadarı geliyor.

çağ

Katılımcı Üye
Arkadaşlar, açmış olduğum konular da gerekli açıklamaları yapıyorum. :) Lütfen hepsini okuyunuz. Devam eden projelerde oyun linkleri mevcut, indirmek isteyen arkadaşlar varsa, şimdiden indirsinler. Sonradan bulmak zor oluyor çünkü :)

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
Linklerde sıkıntı yok gibi görünüyor. :)

Oyun linkini yamadan 1 ay önce paylaştım.

Keşke CUSA08975 sürümünü de indirip ona göre bir patch dosyası hazırlayabilsem. Ama maalesef elimden bu kadarı geliyor.
File does not exist on this server hatası alıyorum

çağ

Katılımcı Üye

ltfdmr1979

Katılımcı Üye
üstad anlamadım bende de aynı hata çıkıyor... sağlık olsun ... sonra tekrar deneyeyim...

2. el cep telefonu alıyoruz