Neler yeni
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

NINTENDO SWITCH REHBER Tinfoil Freeshop v1.57

2. el cep telefonu alıyoruz

ermangulec

Katılımcı Üye
27 Kas 2019
57
6
Merhaba Arkadaşlar.

Bu Konumuzda Nintendo Switch Üzerinden Oyun Yükleme, Güncelleme Yapma, DLC yükleme, XCI Formatlı Oyunları Yüklemeyi Anlatıyor Olacağım.

Resimli Bir Rehber Yapamadım, Fakat Takılan Arkadaşlarımız Konu Üzerinden Takıldıkları Yeri Sorarlarsa Eğer, Yardımcı Olmaya Çalışıyor Olacağım.

Ana İşlem Olarak Aşağıdaki Dosyayı İndirin.

[Gizli içerik]


tinfoil.latest.zip Dosyasını Bilgisayarınıza Çıkarın. Sonrasında Çıkan Klasörlerden "switch İsimli Klasörü ve Hangi CFW'yi Kullanıyorsanız Onun Adı Bulunan Klasörü (Atmosphere, ReiNX ya da SX OS Klasörlerinden Kullandığınızı) Hafıza Kartınızın Ana Dizinine Kopyalayın. Eğer Sorarsa Tümüne Evet'i Seçin.

Bundan Sonrasında İlk Olarak Online Olan (Güncelleme, DLC ve Online Oyun Yükleme) Kısımlarını Anlatıyor Olacağım.

Öncelikle İnternete Bağlanırken Güvenli Bir Şekilde (DNS Kullanarak) Nintendo Serverlerinden Gizlenmek Gerekmektedir.

Bu İşlem İçin Aşağıdaki Konudan Yardım Alabilirsiniz;

[Gizli içerik][Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik]

DNS İle Olan İşleminizi Bitirdikten Sonra HB Menüden Tinfoil Seçeneğini Seçin, İlk Yüklemede İşlem Ön Yüklemelerle Alakalı Uzun Sürebilir, Hatta İlk Seferinde Mevcut Oyunları, Güncellemeleri ve DLC'leri Göremeyebilirsiniz, Eğer Göremezseniz Programdan Çıkın, Tekrar Çalıştırın, Muhtemelen Bağlanacaktır.

Bağlandıktan Sonra Soldaki Menüde En Üstte "Installed" Yani Konsolunuzdaki Yüklü Oyunları Göreceksiniz. sırasıyla Aşağı Doğru "New Games" "New DLC" New Updates" "XCI" Olarak Göreceksiniz.

Eğer "New DLC" New Updates" Seçenekleri Yoksa, Konsolunuzda Yüklü Oyunların Hiçbirinin DLC ya da Update'i Yok Demektir. Fakat "New Games" Kısmı Her Zaman Olur (Eğer Bağlantı Sağlandıysa)

İstediğiniz Oyunun Boyutuna Göre Seçenekleri Dolaşmaya Başlayabilirsiniz.

Soldaki Menüde Aşağı Doğru İndiğinizde "Queue" Kısmından İndirme Başlattığınız Güncelleme, DLC ya da Oyunları Sırayla Görebilirsiniz. Aynı Anda Birden Fazla Yükleme Yapabilirsiniz Fakat Unutmayın ki Boyutlar Ne Kadar Fazlaysa, İşlem O Kadar Uzayacaktır, Ekran Otomtik Olarak Kapanır ve Makina Uyku Moduna Girerse İşlem Yarıda Kalır ve En Baştan İndirmeniz Gerekecektir.

Son Olarak Offline (Hafıza Kartındaki Oyunları Yüklemeyi) İşlemi Anlatayım;

XCI Ya da NSP Formatındaki Oyunları Hafıza Kartının Ana Dizinine Kopyalayın.

Yukarıdaki İşlemlerde İnternete Hiç Bağlanmayın, Bağlanmadan Direk HB Menüden Tinfoil Uygulamasını Çalıştırın. İnternete Bağlanmadığınız İçin "New DLC" ve "New Updates"Kısımları Görünmeyecektir.

"New Games" Kısmında Ana Dizindeki NSP Formatlı Oyunlar,
"XCI" Kısmında da Ana Dizindeki XCI Formatlı Oyunlar Bulunur. Buradan Yükleyeceğiniz Oyun ya da Oyunları Seçerek Install'u Seçtiğiniz Zaman XCI ya da NSP Formatlı Oyunları Direk Konsolunuza Kuracaksınız.

Kurma İşlemi Tamamlandıktan Sonra, Programı Kapatıp, İnternete Güvenli Olarak Bağlanarak (Varsa) Yüklediğiniz Oyun ya da Oyunların Update ve DLC'lerini Yükleyebilirsiniz.

İyi Oyunlar Dilerim.
tşk
 
2. el cep telefonu alıyoruz
Üst