Neler yeni
Foruma Hoş Geldiniz.

Forumdan tam anlamıyla faydalanmak için üye olmanız gerekmektedir. Forumumuza üye olarak NewGamex.com'un tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Tüm OFW'ler Burada !

2. el cep telefonu alıyoruz

Lordgarbarius

Katılımcı Üye
rank
Lütfen yardım edin ben şimdi ps3 deki hdd nşn içini full silsem yani biçimlendirme ve onun içindeki 4.83 sürümü silindi geriye 3.55 yazılımını yükleyebilir iyim yoksa ps3 bozulurmu

marowak

Katılımcı Üye
rank
4.84 ofw tahmini kaç ay sonra e3 flaşlayıcı olmadan kırılır?

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
kırık olmayan makinaya direk cfw 4.84 yukleniyormuydu?
PS3 modeliniz kırılabilen versiyon değilse tabi ki yükleyemezsiniz. Önceden bir kere kırılmış konsollar bu çıkan cfw versiyonlarını yükleyebilir.

Yani 3000 serisi ve 4000-super slim ler kırılamıyor ama onlara da klonlama ile oyun yüklenebilir.

Slim serisi ise 2500 model öncesi kırılabiliyor ama 25xx modeller için fabrika çıkış versiyonuna bakılıp kırılıp kırılamayacağı belirleniyor.

Eğer FAT modeliniz varsa neredeyse hepsi kırılabiliyor diyebilirim.

Son düzenleme:

marowak

Katılımcı Üye
rank
kırılabilen model. cech j04 fat kasa fabrika cıkıs 2.16. su anki sürüm 4.84... cihazı 2.nci el aldım. daha önce kırma işlemi yapıldımı bilmiyorum. o yuzden. e3 ile surum dusurme yapmak gerekıyor sanırım. baska bı yolu varsada bılmıyorum.

baybarsturan

Katılımcı Üye
rank
kırılabilen model. cech j04 fat kasa fabrika cıkıs 2.16. su anki sürüm 4.84... cihazı 2.nci el aldım. daha önce kırma işlemi yapıldımı bilmiyorum. o yuzden. e3 ile surum dusurme yapmak gerekıyor sanırım. baska bı yolu varsada bılmıyorum.
Modeliniz kırılabilen versiyon. Yazılımsal downgrade yapılabilir yani E3 Flasher gerek olmadan.

Site sahibi @Khalkedon ile temasa geç. Kendisi daha doğru bilgi verecektir. Belki Cobra ODE gerekebilir yada gerekmeden olabilir.

2. el cep telefonu alıyoruz