-Tüm oyunlarda- klavye fare desteği için yazılım?

2. el cep telefonu alıyoruz

azad112

Katılımcı Üye
Merhabalar. Bende 5.05 sistemli ps4 var. Fps oyunlarını gamepadle oynamayı sevmiyorum. Klavye fare aparatları çok pahalı olduğu için aklıma böyle bir şey geldi. Kırık ps4ler için klavye fare desteği ekleyen bir yazılım var mıdır? Eğer yoksa bile forumda bu işi becerebilecek kapasitede insanlar olduğunu biliyorum. Lütfen birisi bu işe el atsın. Gerekirse bağış vb bile yapabilirim/yapabiliriz.

azad112

Katılımcı Üye
Kimsenin umurunda değil mi bu konu? Eğer yapılabilirse çok güzel ve faydalı olacağını düşünüyorum. Lütfen konuyla ilgilenin.

keremec

Katılımcı Üye
Ps4 zaten klavye ve fare destekliyor. Sorun oyunlar ve uygulamalar desteklemiyor. Fortnite klavye ve fare ile oynanabiliyordu mesela. Bu destek oyun yapimcisunin yapabileceği bir şey. Maalesef de destekleyen oyun sayısı çok az.

azad112

Katılımcı Üye
Ps4 zaten klavye ve fare destekliyor. Sorun oyunlar ve uygulamalar desteklemiyor. Fortnite klavye ve fare ile oynanabiliyordu mesela. Bu destek oyun yapimcisunin yapabileceği bir şey. Maalesef de destekleyen oyun sayısı çok az.
Klavye fare desteklediğini biliyorum zaten. Klavye fare desteğinden kastım tam bir destek olmasıydı. Uygulamalarda ve oyunlarda da çalışmasıydı. Fortnite destekliyor evet ama ben diyorum ki arka planda çalışan bir uygulama yapılsa ve onun sayesinde her oyunda klavye fare kullanabilsek?

keremec

Katılımcı Üye
Klavye fare desteklediğini biliyorum zaten. Klavye fare desteğinden kastım tam bir destek olmasıydı. Uygulamalarda ve oyunlarda da çalışmasıydı. Fortnite destekliyor evet ama ben diyorum ki arka planda çalışan bir uygulama yapılsa ve onun sayesinde her oyunda klavye fare kullanabilsek?
Ps4 hackerlarinda iş yok maalesef. Yeni versiyon exploitini geçtim 5.05 e bile dogru duzgun bir sey yapmiyorlar. Boyle komplike bir sey yapacaklarini sanmiyorum.

azad112

Katılımcı Üye
Ps4 hackerlarinda iş yok maalesef. Yeni versiyon exploitini geçtim 5.05 e bile dogru duzgun bir sey yapmiyorlar. Boyle komplike bir sey yapacaklarini sanmiyorum.
Eğer aşırı zor değilse kendim öğrenip yapmayı deneyeceğim. Cidden iş yok bunlarda.

2. el cep telefonu alıyoruz